0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
21 Mart 2024
14 kez görüntülendi

Aylin Aslım Menajeri 0532 760 0 868 Aylin Aslım İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Aylin Aslım Kimdir?

Aylin Aslım 14 Şubat 1976 tarihinde, Almanya’nın Lich adlı küçük bir kasabasında doğdu. Baba tarafı, mübadele yıllarında Selanik’ten, anne tarafı ise 1950’lerde Makedonya’dan göç etmiştir. Liseyi Türkiye’de okuyan Aylin Aslım, İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Konserler nedeniyle Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’ndeki öğrenimini son sınıfta bırakmak zorunda kaldı.

Müzik hayatına 1994 yılında, çeşitli mekanlarda yabancı şarkılar söyleyerek başlayan Aylin Aslım; 1996’da beş kişiden oluşan “Zeytin” adlı rock grubunda yer aldı. 1998 yılında Süpersonik adıyla kendi grubunu kurdu ve aynı yıl Roxy Müzik Günleri’nde ikincilik ödülüne layık görüldü. 1999’da aynı organizasyonda Jüri Özel Ödülünü kazandı. İlk profesyonel müzik albümü Gelgit’i 2000 yılında Power Records tarafından yayınlanmıştır.

H2000, Creamfieds ve Rockistanbul gibi büyük festivallerde sahne alan Aylin Aslım; başta Chumbawamba, GusGus, Lamb, Tindersticks, HIM, Placebo ve Macy Gray olmak üzere birçok usta müzisyen ve grupla aynı sahneyi paylaşmıştır. 2005 yılında Gülyabani’yi, 2009’da Canını Seven Kaçsın’ı ve 2013’te son albümü Zümrüdüanka’yı çıkarmıştır. Bazı film ve dizilerde oyuncu olarak yer alan Aslım; Fatih Akın’ın 2004 yapımı Duvara Karşı filminde Senin Gibi adlı şarkıyı, 2005’te Teoman’ın Balans ve Manevra filminin müziği “Bazı Yalanlar”ı ve Kutluğ Ataman’ın “İki Genç Kız” adlı yapıtındaki “Keşke”yi seslendirmiştir.

2006’da Ogün Sanlısoy ile “Kendin Oldun”, 2007’de Bulutsuzluk Özlemi’nin solisti Nejat Yavaşoğulları ile “Yüzünde Yaşam İzleri Vardı” ve 2011’de Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Badem ve TNK ile “Özgürce Yaşa” şarkılarında düet yapmıştır.

Aylin Aslım Menajeri 0532 760 0 868

Hande Yener’in Hayrola? albümündeki “Siz” isimli şarkının yazarı olan Aylin Aslım’ın başka bir şarkısı “Senin Gibi” ise Yunan pop müzik şarkıcısı Teresa tarafından coverlanmıştır. Ayrıca sanatçının 2004 yılında Mert Yücel’le birlikte yaptıkları “Dreamer” adlı İngilizce bir single’ı da bulunmaktadır. Dreamer, Birleşik Krallık’ta 3 numaraya, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 numaraya kadar yükselmiştir.

Aylin Aslım Menajeri Kimdir?

Sanatçı Aylin Aslım’ın etkinlik, program ve sahneye çıkmasıyla ilgili detaylı bilgilere menajeri ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Bemol Menajerlik aracılığı ile Aylin Aslım’ın menajerine ulaşabilir ve müsaitlik durumu gibi detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Aylin Aslım Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

 

Bu sayfadan Aylin Aslım menajeri, Aylin Aslım web sitesi, Aylin Aslım iletişim, Aylin Aslım konser fiyatı, Aylin Aslım menajerlik, Aylin Aslım konser kaşesi, Aylin Aslım konser organizasyon, Aylin Aslım menajerlik firması, Aylin Aslım sahne fiyatı, Aylin Aslım imza günü ücreti, Aylin Aslım sahne menajeri, Aylin Aslım menajeri kim, Aylin Aslım yılbaşı konser fiyatı, Aylin Aslım mail adresi, Aylin Aslım menajer iletişim, Aylin Aslım konser ücreti, Aylin Aslım belediye konser fiyatı, Aylin Aslım festival konser fiyatı, Aylin Aslım menajerlik şirketi, Aylin Aslım telefon numarası, Aylin Aslım menajer, Aylin Aslım gala konser fiyatı, Aylin Aslım online konser fiyatı, Aylin Aslım otel konser fiyatı, Aylin Aslım online söyleşi, Aylin Aslım düğün sahne fiyatı, Aylin Aslım düğün sahne ücreti, Aylin Aslım yetkili menajeri, Aylin Aslım belediye festival ücreti, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.