0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
19 Mart 2024
18 kez görüntülendi

Atiye Menajeri 0532 760 0 868 Atiye İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Atiye Kimdir ?

22 Kasım 1988’de dünyaya gelen Atiye’nin tam adı Atiye Deniz Yılmaz’dır. Babası Türk annesi Hollandalı’dır. 2007 yılında “Don’t Think” adlı şarkısıyla adını duyuran sanatçı aynı yıl Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde en iyi çıkış yapan sanatçı ödülünü alarak kariyer basamaklarını hızlıca tırmanmaya başladı. 2009 yılında başarılı sanatçı Teoman ile “Kal” adlı şarkıya klip çeken Atiye bu şarkısında da başarısından oldukça söz ettirmiştir. Sadece müzikte başarılı olmayan sanatçı oldukça iyi dansta edebilmektedir.
Bale, jazz ve daha pek çok dansı bilen atiye kliplerinde ve konserlerinde dans etmeyi de ihmal etmemektedir. Genellikle hareketli şarkılar yapan Atiye’nin ilk albümünün adı “Gözyaşlarım’dır”. Pek çok başarıya imza atan sanatçının en çok dinlenen şarkısı salla olmuştur. Avrupa’da büyüyen Atiye beş dil bildiği gibi farklı kültürleri tanımayı oldukça sevmektedir. Öğrendiği kültürleri ve dilleri şarkılarında, kliplerinde yakalamak mümkündür.

Atiye Menajeri 0532 760 0 868

Atiyenin şimdiye kadar iki single olmak üzere pek çok albümü bulunmaktadır. Albümlerinin adı ise şöyledir; Gözyaşlarım, Budur, Atiye, Soygun Var, Come To Me Remixes, Bring Me Back, Come To Me adında 7 albümü vardır. Singele isimleri ise abrakadabra ve inşallah canım ya’dır. 2010 senesi onun için ödülleri oldukça bol geçen bir sene olmuştur. 2010 senesi salla şarkısıyla Radyo Boğaziçi Müzik Ödüllerini kazanmıştır. Yine o sene düzenlenen Aslan Max Ödülleri töreninde iki ödüle layık görülmüştür.
Yılın en iyi kadın sanatçısı Atiye ve yılın en iyi şarkısı salla olmuştur. İki yılda oldukça yıldızı parlayan sanatçının yine 2010 senesinde Altın kelebek ödüllerinde yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı olması Atiye’nin tüm yeteneklerini ortaya koymuştur. Atiye’nin hayvan ve çevre sevgisi olduğunu evinde iki sokak köpeği beslediğini ve bir kedisinin olduğu bilinmektedir.

Atiye iletişim 0532 760 0 868

Ayrıca Atiye’nin en sevdiği yemek sushidir. Et ve tavuk yemeyi tercih etmeyen Atiye balık sebze ve meyve yemektedir. Sağlığına dikkat etmesiyle bilinen Atiye sigara ve alkol kullanmamaktadır. Aşk hayatıyla ilgili olarak bir kere bile gündeme gelmeyen Atiye aşkın başarısını engellediğini düşünerek aşka soğuk bakmaktadır.

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Atiye Biyografi,Atiye Düğün Fiyatı,Atiye Düğün Kaşesi,Atiye Düğün Organizasyonu,Atiye Düğün Ücreti,Atiye Fotoğrafları,Atiye Hayatı,Atiye İletişim,Atiye İletişim Bilgileri,Atiye Kaşe,Atiye Kaşesi,Atiye Klip,Atiye Klipleri,Atiye Konser,Atiye Konser Bedeli,Atiye Konser Fiyatı,Atiye Konser Ücreti,Atiye Konseri,Atiye Konserleri,Atiye KonserTakvimi,Atiye Menajer,Atiye Menajeri,Atiye Menajerlik,Atiye Menajer,Atiye Menajeri,Atiye Menajerlik,Atiye Resimleri,Atiye Resmi,Atiye Resmi Menajer,Atiye Resmi Menajeri,Atiye Resmi Menajeri Kim,Atiye Resmi Menajerlik,Atiye Resmi Menajer,Atiye Resmi Menajeri,Atiye Resmi Menajeri Kim,Atiye Resmi Menajerlik,Atiye Resmi Site,Atiye Resmi Sitesi,Atiye Şarkıları,Atiye Telefon,Atiye Telefon Numarası,Atiye Telefonu,Atiye Videoları