0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
29 Mart 2024
12 kez görüntülendi

Murda Menajeri 0532 760 0 868 Murda İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Murda Kimdir ?

Önder Doğan (d. 30 Ocak 1984; Amsterdam, Hollanda), ya da sahne adıyla Murda, Türk-Hollandalı rapçi ve söz yazarıdır. Hollanda’nın Amsterdam şehrinde doğmuştur. Bir dönem yaşantısını İspanya’nın Madrid şehrinde sürdürmüştür. Daha sonra tekrar Hollanda’ya dönmüş ve müzik ile ilgilenmeye başlamış, ilk EP’sini ise 2008 yılında çıkarmıştır. Murda; Bizzey, Kraantje Pappie ve Ronnie Flex dahil birçok ünlü isim ve Hollandalı Hip hop sanatçısı ile çalışmalar yapmıştır. Ezhel ile YouTube sayesinde tanışmışlardır ve Doğan bundan sonra kariyerini Türkiye’de devam ettirme kararı almıştır.

Murda Menajeri 0532 760 0 868

Aya” isimli şarkısı video paylaşım sitesi YouTube’da 140 milyon izlenmiştir. Ardından Ezhel ve Murda, ocak ayında “Bi’ Sonraki Hayatımda Gel” isimli bir şarkı daha çıkardıktan sonra en son “Made In Turkey” isminde bir şarkı daha çıkarmıştır. Murda bir süredir Exxen’de yayınlanan O Ses Türkiye Rap programının jüri koltuğunda oturuyor. Murdanın ilk Türkçe sözlü Rap albümü “Doğa” 14 Şubat 2020’de piyasaya çıktı. Murda, albüme kızı Doğa’nın ismini verdi. Albümde, Türkiye’den DJ Artz, Zeynep Bastık ve Ezhel eşlik ederken, Almanya’dan Eno ve Summer Cem gibi isimler eşlik ediyor.

Murda Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikoff

Murda Biyografi, Murda Kimdir, Murda Nereli, Murda menajer, Murda menajeri, Murda menajerlik, Murda menajeri kim, Murda menajeri iletişim, Murda resmi menajer, Murda resmi menajeri kimdir, Murda menajeri kimdir, Murda sahne fiyatı, Murda Sahne ücreti, Murda konser fiyatı, Murda konser ücreti, Murda festival fiyatı, Murda festival ücreti, Murda Belediye festival fiyatı, Murda konserleri, Murda sahneleri, Murda konser takvimi, Murda nerede sahne alıyor, Murda kaşesi, Murda kaşe fiyatı, Murda klipleri, Murda şarkıları, Murda iletişim bilgileri, Murda telefon, Murda telefonu, Murda telefon numarası, Sanatçı fiyatları, İnstagram, Murda