0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
19 Mart 2024
13 kez görüntülendi

Alişan Menajeri 0532 760 0 868 Alişan İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Alişan Kimdir ?

Gerçek adı Serkan Burak Tektaş olan sanatçı 2000 yılından beri Alişan sahne ismiyle tanınmaktadır. Aslen Zaza kökenli ve Bingöllü olan Alişan, müzik kariyerine İstanbul Teknik Üniversitesi konservatuar bölümüne girerek başlamıştır fakat 3. Sınıfta devamsızlıktan dolayı okulu bırakmak zorunda kalmıştır. İlk albümü ‘Derdo – Elazığ’ın Güzelleri’ albümünü 1991 yılında çıkartmıştır. İkinci albümü ‘Delimisin Ne’ albümünü 1994 yılında çıkartmıştır. Aşık Oldum’u 18 Nisan 1996 tarihinde Kral Müzik etiketiyle piyasaya çıkardı. Dedesi ve dayısının yakın dostu olan, Prestij Müzik’in ortağı Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilen Alişan, daha sonra firmanın diğer ortağı Mahsun Kırmızıgül’ün de desteğiyle ikinci albümü ‘Sana Bir şey Olmasın’ı 25 Ekim 1997’de piyasaya çıkardı. Albümün çıkış parçası “Kralı Gelse” adlı parçayla müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı. 1998 yılında Aynalı Tahir adlı diziyle Televizyon dünyasında yepyeni bir döneme imzasını attı. Üçüncü albümü ‘Var Ya’yı 13 Şubat 1999’da Prestij Müzik etiketiyle piyasaya çıkardı. Alişan, sanatçılık kariyeri boyunca günümüze kadar çeşitli ödül törenlerinde toplamda 17 ödülün sahibi olmuştur.

Alişan Menajeri 0532 760 0 868

Şarkıcılık kariyerine devam eden Alişan, günümüze kadar toplamda 18 albüm ve 7 single’ı piyasaya sürmüştür. Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuk da yapan sanatçı “Aynalı Tahir”, “Kurt Kapanı” ve “Cennet Mahallesi” gibi 10 yapımda rol almıştır. Sunuculuk kariyerine de birçok program sığdıran Alişan, toplamda 12 programda sunuculuk yapmıştır. “Herşey Dahil” isimli sabah programını Cennet Mahallesi dizisindeki rol arkadaşı Çağla Şikel ile birlikte sunmuştur.

 

Alişan Konser Bileti Fiyatları

Türk Sanat Müziği, Halk Müziği ve fantezi müzik sanatçısı Alişan konserlerine hız kesmeden devam etmektedir. Birçok festival, etkinlikte yer alan sanatçı çeşitli şehir ve Avrupa ülkelerinde konser vermeye devam ederken konser bileti fiyatları yılın çeşitli zamanlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Alişan iletişim 0532 760 0 868

 

Alişan’ın Menajeri Kimdir?

Konserlerine yoğun bir programla devam eden sanatçı Alişan’ın programı ve etkinlikleri hakkında ki bilgileri menajeri tarafından alabilirsiniz. Alişan’ın etkinlikleri hakkında ki bilgileri sosyal medyadan takip edilebilmektedir. Diğer detaylı bilgiler ve programları hakkında bilgiler için menajeriyle Bemol Menajerlik aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Alişan Biyografi, Alişan Kimdir, Alişan menajer, Alişan menajeri, Alişan menajeri kim, Alişan menajerlik, Alişan resmi menajeri kim, Alişan Resmi menajer, Alişan yetkili menajeri, Alişan menajeri iletişim, Alişan Sahne fiyatı, Alişan sahne ücreti, Alişan Konser fiyatı, Alişan konser ücreti, Alişan Festival fiyatı, Alişan festival ücreti, Alişan yılbaşı konser fiyatı, Alişan Düğün fiyatı, Alişan Düğün ücreti, Alişan konser takvimi, Alişan sahneleri, Alişan konserleri, Alişan klipleri, Alişan şarkıları, Alişan Belediye Festival fiyatı, Alişan telefon, Alişan telefonu, Alişan telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Alişan irtibat numarası, Alişan menajer telefonu, Alişan kaşesi, Alişan kaşe fiyatı, Alişan