0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gece Yolcuları

25 Mart 2024
10 kez görüntülendi

Gece Yolcuları Menajeri 0532 760 0 868 Gece Yolcuları İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Gece Yolcuları Kimdir ?

1993 yılında kurulmuştur. Grup 5 kişiden oluşmakta ve tamamı İstanbul’da yaşamaktadırlar. Grubun sözlerinin ve bestelerinin tamamı kendisine ait olup, MELODİK POP-ROCK olarak adlandırdıkları müzik tarzında üretim yapmaktadır.

İlk albümün öncesinde, Türkiye’nin bir çok yerinde konserler yaparak, hem kendi müziğini ilerletmiş, hem de dinleyicileriyle paylaşma imkanı yakalamıştır.2004 yılında İlk albümleri “Gece Yolcularını” yayımlayan grup bu albümle çok yüksek bir başarıya imza atmıştır.

Gece Yolcuları Menajeri 0532 760 0 868

Üniversiteler başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde konserler vererek dinleyicileri ile buluşup, etkileyici konser performansları ile 2004-2005 yılının en çok konuşulan müzik gruplarından biri olmuşlardır. Ayrıca bu albümleri ile müzik alanında verilen hemen hemen her ödüle aday gösterilmişlerdir.

Gece Yolcuları Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Gece Yolcuları Biyografi, Gece Yolcuları kimdir, Gece Yolcuları menajer, Gece Yolcuları menajeri, Gece Yolcuları menajeri kim, Gece Yolcuları menajerlik, Gece Yolcuları menajeri iletişim, Gece Yolcuları resmi menajeri kim, Gece Yolcuları resmi menajer, Gece Yolcuları sahne fiyatı, Gece Yolcuları sahne ücreti, Gece Yolcuları konser fiyatı, Gece Yolcuları konser ücreti, Gece Yolcuları festival fiyatı, Gece Yolcuları festival ücreti, Gece Yolcuları yılbaşı konser fiyatı, Gece Yolcuları kaşe fiyatı, Gece Yolcuları konser takvimi, Gece Yolcuları iletişim telefonu, Gece Yolcuları telefon, Gece Yolcuları telefonu, Gece Yolcuları telefon numarası, Gece Yolcuları klipleri, Gece Yolcuları şarkıları, Sanatçı Fiyatları, Gece Yolcuları sahneleri, Gece Yolcuları konserleri, Gece Yolcuları nerede sahne alıyor, Gece Yolcuları