0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Berkay Altunyay

29 Mart 2024
9 kez görüntülendi

Berkay Altunyay Menajeri 0532 760 0 868 Berkay Altunyay İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Berkay Altunyay Kimdir ?

Türk şarkıcı ve söz yazarıdır. 1999 yılında Ankara’da doğmuştur. Ailesinin müziğe yatkınlığı sayesinde küçük yaşta müzikle tanışmıştır. Sekiz yaşında gitar çalmaya başlamış ve çok geç geçmeden beste yazmaya başlamıştır.

Henüz on altı on yedi yaşlarındayken evlerine küçük bir stüdyo kurmuş ve müzik kariyeri için ciddi adımlara başlamıştır.

Berkay Altunyay Menajeri 0532 760 0 868

Bu süreçte ailesinden de büyük destek gören Altunyay, 19 yaşında eğlence amaçlı yazdığı bir şarkı olan Beni Bi Gör Artık adlı şarkısını yazıp kaydedince beklediğinden daha fazla ilgi ile karşılaşmıştır.

Sosyal medya platformarında çokça paylaşılan Olmazlara İnat adlı şarkısı ile de adını duyurmaya hızla devam ediyor.

Berkay Altunyay Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Berkay Altunyay menajeri, Berkay Altunyay web sitesi, Berkay Altunyay iletişim, Berkay Altunyay konser fiyatı, Berkay Altunyay menajerlik, Berkay Altunyay konser kaşesi, Berkay Altunyay konser organizasyon, Berkay Altunyay menajerlik firması, Berkay Altunyay sahne fiyatı, Berkay Altunyay imza günü ücreti, Berkay Altunyay sahne menajeri, Berkay Altunyay menajeri kim, Berkay Altunyay yılbaşı konser fiyatı, Berkay Altunyay mail adresi, Berkay Altunyay menajer iletişim, Berkay Altunyay konser ücreti, Berkay Altunyay belediye konser fiyatı, Berkay Altunyay festival konser fiyatı, Berkay Altunyay menajerlik şirketi, Berkay Altunyay telefon numarası, Berkay Altunyay menajer, Berkay Altunyay gala konser fiyatı, Berkay Altunyay online konser fiyatı, Berkay Altunyay otel konser fiyatı, Berkay Altunyay online söyleşi, Berkay Altunyay düğün sahne fiyatı, Berkay Altunyay düğün sahne ücreti, Berkay Altunyay yetkili menajeri, Berkay Altunyay belediye festival ücreti,