0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
23 Mart 2024
9 kez görüntülendi

Edis Menajeri 0532 760 0 868 Edis İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Edis Kimdir ?

28 Kasım 1990 doğumlu olan Edis (Görgülü), şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncudur. Londra’da doğan Edis, İzmir’de büyümüş,4 yaşında piyano dersleri almaya başlamış.

Lise ve üniversite dönemlerinde de müzik eğitimine devam etmiş. Müzik kariyerinin yanı sıra oyunculukta da yetenekli olan Edis, “Dinle Sevgili ( Barış karakteri )”ve “Hayatımın Rolü (Uygar karakteri )” dizilerinde yer almıştır.

Ozan Çolakoğlu ve Soner Sarıkabadayı ile tanışması sonucunda başarılı çalışmalara girişir ve 2014 yılında söz ve müziği kendisine ait olan “Benim Ol”single’ ı ile ortalığı kasıp kavurur.

Edis Menajeri 0532 760 0 868

2015 yılında ikinci single “Olmamış mı?” yayımlanır ve Edis Türk pop müziğinin yeni kralı olma yolunda hızla ilerler.

2016 yılında üçüncü single’ı “Dudak” müzikseverlerden tam not alır ve Türkiye müzik listelerinde iki numaraya kadar yükselir.

İlk konserini 2015 yılında Soner Sarıkabadayı ile birlikte Bostancı Gösteri Merkezi’nde verir. Genç kızların yeni sevgilisi Edis, Freddie Mercury, Michael Jackson, Sezen Aksu ve Tarkan hayranıdır..

Edis Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

Edis Biyografi, Edis Kimdir, Edis Hayatı, Edis menajer, Edis menajeri, Edis menajeri kim, Edis menajerlik, Edis menajeri iletişim, Edis menajeri kimdir, Edis resmi menajer, Edis resmi menajeri, Edis yetkili menajeri kimdir, Edis resmi menajerlik, Edis Sahne Fiyatı, Edis Sahne ücreti, Edis konser fiyatı, Edis konser ücreti, Edis festival fiyatı, Edis Festival ücreti, Edis konser takvimi, Edis Yılbaşı konser fiyatı, Edis konserleri, Edis sahneleri, Edis kaşesi, Edis kaşe fiyatı, Edis klipleri, Edis şarkıları, Edis iletişim bilgileri, Edis turne fiyatı, Edis turne ücreti, Edis resmi, Sanatçı Fiyatları, Edis telefon, Edis telefonu, Edis telefon iletişim, Edis telefon numarası, Edis resmi web sitesi, Edis