0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
22 Mart 2024
9 kez görüntülendi

Buray Menajeri 0532 760 0 868 Buray İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Buray Kimdir?

 

Buray, 15 Haziran 1984 tarihinde Kıbrıs Lefkoşa’da doğmuştur. Tam adı Buray Hoşsöz’dür. Doğu Akdeniz Üniversitesi Müzik bölümünden mezun olduktan sonra İngiltere’de University of Glamorgan’da Müzik Prodüksiyonu ve Ses Mühendisliği üzerine yüksek lisansını tamamladı.

Buray kariyerinin ilk yıllarında Haluk Levent, Kuzey, Rober Hatemo, Soner Arıca, Gökhan Tepe, Berksan Özer, İzel Çeliköz gibi birçok sanatçıya Kıbrıs konserlerinde gitarist olarak eşlik etmiştir. 2004 yılında “United Boyband” grubunun solisti olarak Kıbrıs Eurovision elemelerinde 125 yarışmacı arasından finale kalan ve İngiltere Royal Alexandra Palace’da konser veren Buray, 2008 yılında “Yanayım” adlı şarkıyla hızlı bir çıkış yapan Babutsa grubunun albümündeki çoğu şarkıya aranjörlük yaptı ve gitar çaldı. Kıbrıs’ta birçok sanatçının albümünde aranjörlük yapan genç yıldız, KKTC’deki sayısız televizyon programının orkestra şefliği görevini de üstlendi.

Buray Menajeri 0532 760 0 868

Zaman içerisinde Türkiye’ye yerleşen Buray, Avustralya’da ilk olarak söz yazarı ve besteci Gözde Ançel ile tanıştı ve birçok şarkıya imza attı. Başta Ferhat Göçer’in “Unutmuş Çoktan” şarkısı olmak üzere; Ömür Gedik ve Selim Gülgören gibi sanatçılara da çeşitli besteler verdi. Bir yandan da Avustralya’da Melbourne’daki stüdyosunda ilk albümü “1 Şişe Aşk”ı 2015 yılında çıkardı. Solistliğini üstlendiği “Sensitive Vibrations” grubuyla ve “Acoustic Ceremony” projesiyle birçok konser verdi ve geniş ve modern İngilizce repertuvarı ile büyük ilgi gördü.

Buray, söylediği şarkılar ile kısa sürede tanınır oldu. İlk olarak 2015 yılında “İstersen” şarkısı popüler oldu. Daha sonrasında “Sen Sevda Mısın” şarkısını çıkaran Buray 2016 yılında “Kimsenin Suçu Yok” şarkısıyla müzik listelerinde başa oturmuştur. Son olarak “Aşk Mı Lazım” şarkısını çıkaran Buray hayranlarından güzel yorumlar almayı başarmıştır.

Buray Menajeri Kimdir?

Buray konserleri, etkinlikleri, festivallerdeki durumu, konser fiyatları, müsaitlik durumları ve konser tarihleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Buray menajerlik hizmetleri için buraya tıklayın

 

Buray Konser Sahne Ücreti Ne kadar?

Sanatçıların sahne ücretleri değişkenlik göstermektedir. Zamana, mekana ve organizasyona katılacak personel sayısına göre sahne fiyatları değişiklik gösterir. Buray konser sahne ücreti için buraya tıklayın

Buray Konser Fiyatları

 

Pop sanatçısı Buray, konserlerine Türkiye’nin birçok yerinde ve çeşitli Avrupa ülkelerinde devam etmektedir. Yoğun bir şekilde sahne alan Buray’ın konser fiyatları yılın çeşitli zamanına göre farklılık göstermektedir. Konser fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgiye menajeriyle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

Buray’ın Menajeri Kimdir?

Buray’ın menajeri ile Bemol Menajerlik aracılığıyla iletişime geçerek konser, etkinlik katılımı ile ilgili detaylara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Buray Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Buray Biyografi, Buray kimdir, Buray menajer, Buray menajeri, Buray menajeri kim, Buray menajerlik, Buray menajeri iletişim, Buray resmi menajer, Buray resmi menajeri kim, Buray sahne fiyatı, Buray sahne ücreti, Buray konser fiyatı, Buray konser ücreti, Buray festival fiyatı, Buray festival fiyatı, Buray konserleri, Buray şarkıları, Buray klipleri, Buray konser takvimi, Buray kaşesi, Buray kaşe fiyatı, Buray Yılbaşı konser fiyatı, Buray yetkili menajeri kim, Buray iletişim bilgileri, Sanatçı fiyatları, Buray telefon, Buray telefonu, Buray telefon numarası, Buray