0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Derya Bedavacı

29 Mart 2024
11 kez görüntülendi

Derya Bedavacı Menajeri 0532 760 0 868 Derya Bedavacı İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Derya Bedavacı Kimdir ?

1981 yılında dünyaya gelen Derya Bedavacı, 7 çocuklu Sivaslı bir ailenin 3. çocuğudur. Ailesi ile birlikte İzmir’de yaşamını sürdürmektedir. Hakan Altun ile birlikte seslendirdiği “Kavuşmalıyız” isimli tekli çalışması ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.

Müzisyen Murat Bedavacı ile evli olan Derya Bedavacının Ada Su isminde birde kızı vardır.

Derya Bedavacı Menajeri 0532 760 0 868

Yorumcu kimliğinin yanı sıra besteleri ile de adından söz ettiren Derya Bedavacı, günümüze kadar birçok sanatçı arkadaşına beste vermiştir. Kubat‘ın seslendirdiği Veda, Buram Buram, Eyvah, Hakan Altun’un seslendirdiği Saki ve Ferhat Göçer‘in seslendirdiği Sana ne bunlardan sadece bir kaçıdır.

2018 yılında Sayende isimli albümü müzik severler ile buluşturmuş, albümde bulunan tüm şarkıların söz ve besteleri kendisine aittir. Albümün çıkış şarkısı Yıllanmış Eşya ise Tülay İbakın yönetmenliği eşliğinde klip olarak yayınlanmıştır.

Derya Bedavacı Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

Derya Bedavacı Biyografi, Derya Bedavacı Kimdir, Derya Bedavacı menajer, Derya Bedavacı menajeri, Derya Bedavacı menajeri kim, Derya Bedavacı menajerlik, Derya Bedavacı menajeri telefonu, Derya Bedavacı resmi menajeri kim, Derya Bedavacı resmi menajer, Derya Bedavacı resmi menajerlik, Derya Bedavacı resmi web sitesi, Derya Bedavacı iletişim, Derya Bedavacı konser fiyatı, Derya Bedavacı konser ücreti, Derya Bedavacı Belediye festival fiyatı, Derya Bedavacı sahne fiyatı, Derya Bedavacı sahne ücreti, Derya Bedavacı konser takvimi, Derya Bedavacı düğün fiyatı, Derya Bedavacı düğün ücreti, Derya Bedavacı Yılbaşı konser fiyatı, Derya Bedavacı konserleri, Derya Bedavacı şarkıları, Derya Bedavacı klipleri, Derya Bedavacı telefon, Derya Bedavacı telefonu, Derya Bedavacı telefon numarası, Derya Bedavacı iletişim bilgileri, Derya Bedavacı nereli, Derya Bedavacı menajeri kim, Derya Bedavacı menajeri telefon numarası, Derya Bedavacı kaşe bilgileri, Derya Bedavacı