0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
28 Mart 2024
15 kez görüntülendi

Haktan Menajeri 0532 760 0 868 Haktan İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Haktan Kimdir ?

Ünlü sanatçı Niran Ünsal‘ın kardeşidir. Son dönemlerde sıkça ailevi meseleler nedeni ile gündeme gelen ünlü isim hakkında merak edilenler. Kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sanatçı Haktan Canevi 1973 yılının Kasım ayında dünyaya gelmiş, burcu Akrep’tir. Babası kanun sanatçısı Ahmet Canevi, annesi ise TRT sanatçısı ve keman virtüözü Nursal Canevi’dir. Küçük yaşlarda babasının kendisine aldığı gitar ile müziğe adım atan Haktan Canevi 7 yaşında TRT Çocuk Korosuna girmiş 9 yaşında ise annesi ile birlikte profesyonel olarak sahne almaya başlamıştır.

Haktan Menajeri 0532 760 0 868

2006 yılında ilk albümü Yorumlar ile müzik severlerin karşısına çıkan başarılı ses albümünün ardından bir çok kanalda televizyon programlarında canlı yayında şarkılarını seslendirmiştir. 2013 yılında Müslüm Gürses’in anısına hazırlanmış olan Baba Şarkılar isimli albümde Bir Mana Var isimli şarkıyı seslendirmiştir. 2014 yılında Canevi’mden isimli maxi single albümünü dinleyiciler ile buluşturmuştur.

Günümüzde aktif olarak sahne çalışmalarını sürdüren sanatçı, Canevi Haktan’lı Geceler isimli sahne performansı ile müzik severlere keyifli dakikalar sunmaktadır. Nağmelerin imparatoru olarak adlandırılan ünlü sanatçı seslendirdiği eserlere kattığı kendi yorumu ile adeta her bir şarkıyı farklı farklı söyleyebilme yeteneğine sahiptir.

Kendisi gibi sanatçı Niran Ünsal kız kardeşidir. Nida Ünsal isminde bir kardeşi daha vardır oda abisi ve ablası gibi müzik kariyerini devam ettirmektedir. Haktan Canevi 2 evlilik gerçekleştirmiş ve bir oğlu vardır. Günümüzde evlilik hayatı İlknur Canevi ile sürmektedir.

Haktan Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikoff

Haktan Biyografi, Haktan kimdir, Haktan menajer, Haktan menajeri, Haktan menajeri kim, Haktan menajerlik, Haktan menajeri telefonu, Haktan resmi menajeri kimdir, Haktan iletişim, Haktan sahne fiyatı, Haktan sahne ücreti, Haktan konser fiyatı, Haktan konser ücreti, Haktan festival fiyatı, Haktan festival ücreti, Haktan yılbaşı konser fiyatı, Haktan düğün fiyatı, Haktan Belediye festival fiyatı, Haktan konseri, Haktan konserleri, Haktan şarkıları, Haktan konser takvimi, Haktan telefon, Haktan telefonu, Haktan telefon numarası, Haktan resmi menajeri kimdir, Haktan web sitesi, Sanatçı fiyatları, Sahne fiyatı, Sahne fiyatları, Sahne ücreti, Haktan