0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Simge Sağın

29 Mart 2024
15 kez görüntülendi

Simge Sağın Menajeri 0532 760 0 868 Simge Sağın İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Simge Sağın Kimdir ?

8 Ağustos 1981’de Kurtuluş, Şişli’de Arnavut bir anne ile Amasyalı bir babanın ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi. Doğumundan sonra annesi Neriman iş hayatına son vererek ev hayatına odaklandı, kendisinden sonra bir kardeşi daha olunca bu kez de müzisyen olan ve orkestralarda çalışan babası müzisyenliği bırakarak başka bir iş buldu.

Başarılı bir lise hayatı sürmeyen ve lisenin ilk yılında sınıf tekrar eden Simge, öğrencilik hayatını “İğrenç, kötü ve kopyacıydım. Bacağıma ve kalemlere kopya yapardım. Lise birde dokuz zayıfla kalmıştım. Matematik, fizik ve kimyam çok kötüydü. Edebiyatım iyiydi.” sözleriyle anlattı.

Simge Sağın Menajeri 0532 760 0 868

Liseyi bitirdikten sonra müzik eğitimi almak isteyince babasının teşvikiyle İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarına kaydoldu ve buradaki Ses Eğitimi bölümüne başladı.

Konservatuvara girdiği ilk yıl Zeynep Dizdar’a geri vokallik yapmaya başladı. Dizdar ile iki yıl çalıştıktan sonra dört yıl ise Gülşen’e vokalistlik yaptı. Ardından Yaşar ve Serdar Ortaç’ın gerisinde de sahne aldı. Geri vokallik kariyerinin son döneminde tek başına çeşitli mekânlarda şarkı söylemeye başladı.

Simge Sağın Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

Simge Sağın Biyografi, Simge Sağın kimdir, Simge Sağın menajer, Simge Sağın menajeri, Simge Sağın menajeri iletişim, Simge Sağın menajeri kim, Simge Sağın resmi menajeri, Simge Sağın menajerlik, Simge Sağın yetkili menajeri, Simge Sağın festival fiyatı, Simge Sağın festival ücreti, Simge Sağın İletişim, Simge Sağın konser ücreti, Simge Sağın konser fiyatı, Simge Sağın kaşesi, Simge Sağın sahne fiyatı, Simge Sağın sahne ücreti, Simge Sağın Kaşe fiyatı, Simge Sağın şarkıları, Simge Sağın klipleri, Simge Sağın telefon, Simge Sağın telefonu, Simge Sağın Telefon numarası, Simge Sağın Yılbaşı konser fiyatı, Simge Sağın konser takvimi, Simge Sağın