0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Burcu Güneş

22 Mart 2024
10 kez görüntülendi

Burcu Güneş Menajeri 0532 760 0 868 Burcu Güneş İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Burcu Güneş Kimdir?

 

Burcu Güneş, 1975 yılının Ağustos ayında İzmir Alsancak’ta dünyaya geldi. Babasının müzikle dolu olan dünyasında küçücük bir çocukken bile her an evdeki veya babasının çalıştığı yerlerdeki müzik provalarında var olabilecek pek çok şeye iştirak ederek ileride kendisinin de bu yolu seçeceğini göstermeye başlamıştı.

Sürpriz sayılmayacak ilk sahne deneyimine babasına vokal yaparak başladı. 13 yaşında İzmir’den Antalya’ya taşındıklarında profesyonel sahne çalışmalarına ilk adımını atmış oldu. Bir süre sonra babası ile kurdukları Dio, Trio ve orkestralarla, büyük otellerde ve tatil köylerinde caz ve pop müzik şarkıları söyleyerek, okulunu da ihmal etmeyen Burcu kendisini gerçek anlamda müzikle iç içe yetiştirmeye devam etti. Bu sırada ilk şan derslerini ve müzik eğitimini almaya başladı.

Burcu Güneş Menajeri 0532 760 0 868

İlkokul ikinci sınıfta iken, annesi ve babası boşandıklarında, babasında kalan Burcu, yıllarca annesine duyduğu özlemin birikimi sonucunda 18 yaşına gelince İzmir’de onunla yaşamaya başladı. Aynı yıllarda İzmir 9 Eylül Devlet Konservatuar Müdürü Prof. Müfit Bayraşa’dan şan, artikülasyon ve solfej dersleri alarak kendini geliştirdi.

İzmir’in büyük otellerinde ve caz klüplerinde çalışırken bir yandan Müfit Bayraşa ile çeşitli festivallere ve müzik yarışmalarına katıldı. Bu sırada tanıştığı bir müzisyen arkadaşıyla ortak beste ve söz çalışmalarının bulunduğu bir demo kaset hazırladı. 1998 yılında Raks Marş Müzik şirketine yollanmış deneme kaset Garo Mafyan, Koral Sarıtaş ve Galip Kayıhan tarafından dinlenince, hemen İstanbul’a davet edildi. Böylece ilk albüm çalışması olan “Aşk Yarası” ortaya çıkmış oldu. Daha sonra “Tılsım” Albümü ile sevenleriyle buluşan Güneş, albüm öncesi yoğun çalışma temposu ile müzik dünyasına başarılı bir albüm sundu. 2004 senesinde “Ay Şahit” albümünü hazırlayan Güneş aynı ismi taşıyan şarkı ile uzun süre müzik listelerinin üst sıralarında yer aldı.

Burcu Güneş Menajeri Kimdir?

Burcu Güneş konserleri, etkinlikleri, festivallerdeki durumu, konser fiyatları, müsaitlik durumları ve konser tarihleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Burcu Güneş menajerlik hizmetleri için Burcu Güneşa tıklayın

Burcu Güneş Konser Sahne Ücreti Ne kadar?

Sanatçıların sahne ücretleri değişkenlik göstermektedir. Zamana, mekana ve organizasyona katılacak personel sayısına göre sahne fiyatları değişiklik gösterir. Burcu Güneş konser sahne ücreti için Burcu Güneşa tıklayın

Burcu Güneş’in Menajeri Kimdir?

Burcu Güneş, konserlerine birçok yerde sahne alarak devam etmektedir. Burcu Güneş’in konser alacağı yer, konser fiyatları ve etkinliklere katılımı için detaylı bilgilere menajeri ile görüşerek ulaşabilirsiniz. Bemol Menajerlik aracılığıyla Burcu Güneş’in menajeri ile iletişime geçebilirsiniz.

Burcu Güneş Menajeri 0532 760 0 868

 

Burcu Güneş Biyografi, Burcu Güneş kimdir, Burcu Güneş menajer, Burcu Güneş menajeri, Burcu Güneş menajeri iletişim, Burcu Güneş menajeri kim, Burcu Güneş menajerlik, Burcu Güneş resmi menajeri kim, Burcu Güneş sahne fiyatı, Burcu Güneş sahne ücreti, Burcu Güneş konser fiyatı, Burcu Güneş konser ücreti, Burcu Güneş festival fiyatı, Burcu Güneş festival ücreti, Burcu Güneş yılbaşı konser fiyatı, Burcu Güneş konser takvimi, Burcu Güneş nerede sahne alıyor, Burcu Güneş klipleri, Burcu Güneş şarkıları, Burcu Güneş kaşesi, Burcu Güneş kaşe fiyatı, Burcu Güneş telefon, Burcu Güneş telefonu, Burcu Güneş telefon numarası, Menejer, Sanatçı Fiyatları, Burcu Güneş