0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
29 Mart 2024
10 kez görüntülendi

Rojin Menajeri 0532 760 0 868 Rojin İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Rojin Kimdir ?

(d .1980, Adana), Rojin Ülker Kürt şarkıcı ve oyuncu.

Mardinli Kürt baba ile Suriye Kürdü bir annenin beş çocuğun ortancası olarak Adana’da doğmuştur. Lise son sınıfta Adana Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nın Tiyatro Bölümü’ne girmiştir.

Rojin Menajeri 0532 760 0 868

Ancak belediye başkanı değişince kapatıldığı için Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümüne kaydolmuş ve Şan Bölümüne geçiş yapmıştır.

Bu dönemde Devlet Tiyatrosu’nda sözleşmeli olarak çalışmaya başlamış, Hiner Saleem’in filminde oynamasına izin verilmediği için yıllar sonra kadrolu olabildiği Erzurum Devlet Tiyatrosu’ndan istifa etmek zorunda kalmıştır.

Rojin Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikoff

Rojin Kimdir ?,Rojin Menajeri,Rojin iletişim,Rojin menajer,Rojin menajerlik,Rojin telefon numarası,Rojin menajeri kim,Rojin iletişim telefonu,Rojin menajeri,Rojin İletişim, Rojin iletişim bilgileri, Rojin İletişim Numarası, Rojin iletişim telefonu, Rojin Kimdir ?, Rojin Menajer, Rojin menajer iletişim, Rojin Menajeri, Rojin Menajeri iletişim, Rojin Menajeri iletişim bilgileri, Rojin Menajeri Kim, Rojin Menajeri telefonu, Rojin Menajerlik, Rojin Menajerlik şirketi, Rojin resimleri, Rojin resmi menajer, Rojin resmi menajeri kim, Rojin resmi menajerlik, Rojin resmi site, Rojin sahne bedeli, Rojin sahne fiyatı, Rojin telefon, Rojin telefon numarası, Rojin telefonu, Rojin videoları, Rojin yetkili menajeri