0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
27 Mart 2024
11 kez görüntülendi

İrem Derici Menajeri 0532 760 0 868 İrem Derici İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

İrem Derici Kimdir ?

21 Mart 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesinin adı Jale Ediz, reklamcılık yapan babasının adı Hulusi Derici’dir. 4 yaşında org çalmaya başladı. İrem 5 yaşında iken anne- babası boşandı. İlkokula giderken Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano bölümünde eğitime başladı lise bitene kadar devam etti. Işık Lisesinden mezun oldu. 16 yaşında iken bir burun estetik ameliyatı oldu.

İrem Derici Menajeri 0532 760 0 868

16 yaşından beri Beyoğlu’nda kulüplerde ‘Monopop’ adlı gurubu ile şarkı söyledi.

Üniversiteden mezun olduktan sonra babasının yanında reklam a. Reklamcılıktan kurtulup şarkı söylemek için çareyi ‘O Ses Türkiye’ye katılmakta gördü.

Acun Ilıcalının sunduğu 2011 yılında Mustafa Sandal, Hadise Açıkgöz, Hülya Avşar ve Murat Boz’un jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Yarı finalde elendi.

Melih Kibar’ın bugüne kadar hiç duyulmamış son bestesi “Bensiz Yapamazsın hızlı bir giriş yaptı. Mayıs 2013′de “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı” adlı single ile Türkiye’de fırtına gibi esti. Sözü ve müziği Sezen Aksu ‘ya ait şarkının klibi Müyap kanalında 24 milyon izlenme sayısına ulaşarak bir rekora imza attı..

2014 yılının başlarında Neşet Ertaş şarkısı olan “Neredesin Sen”i coverlayarak bir tekli çıkardı.

İrem Derici Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

İrem Derici Biyografi, İrem Derici kimdir, İrem Derici menajer, İrem Derici menajeri, İrem Derici, menajerlik, İrem Derici menajeri kim, İrem Derici resmi menajer, İrem Derici resmi menajeri kim, İrem Derici sahne fiyatı, İrem Derici, sahne ücreti, İrem Derici konser fiyatı, İrem Derici konser ücreti, İrem Derici festival fiyatı, İrem Derici festival ücreti, İrem Derici konserleri, İrem Derici klipleri, İrem Derici şarkıları, İrem Derici konser takvimi, İrem Derici iletişim bilgileri, İrem Derici telefon, İrem Derici telefonu, İrem Derici telefon numarası, İrem Derici nerede sahne alıyor, Sanatçı fiyatları, İrem Derici