0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
29 Mart 2024
15 kez görüntülendi

Murat Boz Menajeri 0532 760 0 868 Murat Boz İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Murat Boz Kimdir ?

Uzun yıllardır bulunduğu müzik sektöründe şarkılarıyla adından sıkça söz ettiren ve aynı zamanda yer aldığı dizi film gibi pek çok projede ise oyunculuk performansıyla da kendini ispatlayan, O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasının jüri üyelerinden Murat Boz’un hayatına ve kariyerine dair ayrıntılar merak edilmektedir. Peki Murat Boz kimdir, kaç yaşında ve nereli?

İşte O Ses Türkiye jüri üyesi Murat Boz’un hayatına ve kariyerine dair merak edilen tüm ayrıntılar…

Murat Boz Menajeri 0532 760 0 868

7 Mart 1980 tarihinde Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya gözlerini açan Murat Boz, lisans öğrenimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlayarak 1999 yılında mezun olduktan sonra İstanbul Teknik İstanbul (İTÜ) Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda ise müzik eğitimine devam etmiştir.

Müzik kariyerine 2000’li yıllarda vokalistlik olarak başlayan Boz, ilk defa Emel Müftüoğlu’nun vokalisti olarak çalışmıştır. Ardından Demet Sağıroğlu, Burcu Güneş, Grup Hepsi, Nazan Öncel, Hande Yener, Nil Karaibrahimgil, Tarkan ve Nilüfer gibi pek çok ünlü isme konserleri sırasında ve stüdyo albümü kayıtlarında vokalist olarak eşlik etmiştir.

2006 yılının Temmuz ayında “Aşkı Bulamam Ben” adlı şarkıyı single olarak yayınlayan Murat Boz, böylece müzik kariyerindeki ilk çıkışını da sağlamış ve ertesi sene 2007 yılında düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri’nde, İstanbul FM Altın Ödülleri’nde ve Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ödüllerini almıştır.

2008 yılında ise ilk stüdyo albümü olan “Maximum”u satışa sunan ve birçok ödüle layık görülen Boz, ardından 2009 yılında “Şans”, 2011 yılında “Aşklarım Büyük Benden” ve 2016 yılında “Janti” isimli albümlerini yayınlayarak müzik kariyerine devam etmiştir.

Yayınladığı albümlerde yer alan “Uçurum”, “Maximum”, “Para Yok”, “Sallana Sallana”, “Özledim” ve “Adını Bilen Yazsın” isimli parçaları ile Türkiye Resmi Listelerinde ilk beşe giren Murat Boz, ayrıca “Kalamam Arkadaş”, “Janti” ve “Geri Dönüş Olsa” isimli şarkılarıyla da zirveye yerleşmiştir.

2014 yılı itibariyle oyunculuk kariyerinde çeşitli projelerde yer almaya başlayan Murat Boz, sırasıyla “Hadi İnşallah”, “Kardeşim Benim”, “Dönerse Senindir” ve “Öldür Beni Sevgilim” gibi film projelerinde ise başrol oynamıştır.

Ayrıca TV8 ekranlarında yayınlanan şarkı yarışması O Ses Türkiye’nin 2014-2015 sezonu haricinde diğer tüm sezonlarında jüri üyesi olarak görev alan Murat Boz, halen bu görevine devam etmektedir.

Murat Boz Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Murat Boz Biyografi, Murat Boz Kimdir, Murat Boz menajer, Murat Boz menajeri, Murat Boz menajeri kim, Murat Boz menajerlik, Murat Boz resmi menajer, Murat Boz resmi menajeri kim, Murat Boz sahne fiyatı, Murat Boz sahne ücreti, Murat Boz konser fiyatı, Murat Boz konser ücreti, Murat Boz festival fiyatı, Murat Boz festival ücreti, Murat Boz Yılbaşı konser fiyatı, Murat Boz klipleri, Murat Boz şarkıları, Murat Boz nerede sahne alıyor, Murat Boz sahnesi, Murat Boz iletişim telefonu, Murat Boz telefon, Murat Boz telefonu, Murat Boz telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Murat Boz Düğün Fiyatı, Murat Boz Düğün ücreti, Murat Boz