0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
23 Mart 2024
9 kez görüntülendi

Cem Belevi Menajeri 0532 760 0 868 Cem Belevi İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Cem Belevi Kimdir?

Cem Belevi, 4 Haziran 1987 tarihinde İzmir’de ressam bir anne ve piyanist bir babanın oğlu olarak doğmuştur. 7 yaşında ailesinin de desteği ile piyano dersleri alarak müziğe ilk adımlarını atmış oldu. 13 yaşında gitar çalmasını öğrenmeye başladı. Okul yıllarında konserler veren Cem Belevi, ilk bestelerini de o yıllarda yapmaya başladı.

Üniversite eğitimi için İngiltere’ye gitti. 5 yıl kaldığı İngiltere’de ilk 6 ay Cambridge’te dil eğitimi, sonrasında 1 sene Londra David Game College’ta ekonomi ve 3 sene Brunel Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme okuyarak üniversite eğitimini tamamladı.

Üniversite yılları sırasında Londra’nın büyüleyici ve romantik atmosferinde onlarca beste yaptı. Ayrıca Londra’dayken London Scholl Of Contemporary Music (LCCM)’te; Blues, Caz ve Şan eğitimi aldı. Üniversiteden mezun olduktan sonra kariyerine Londra’da dünyaca ünlü bir şirkette çalışarak başladı. ancak müzik yapma isteği ile her şeyi bırakarak Türkiye’ye döndü ve 2011 yılında albüm çalışmalarına başladı. 2013 yılında ilk albümü “Bilmezsin”i çıkarttı.

Cem Belevi Menajeri 0532 760 0 868

Ajda Pekkan’dan dinlediğimiz ‘Kim Ne Derse Desin’ isimli şarkının düzenlemesini Mustafa Ceceli yaptı. Ve Ayşe Akın, “Kim Ne Derse Desin” şarkısında Cem Belevi ile düet yaptı. DMC müzikten çıkan İlk single’ı olmasına rağmen klip üç ayda yaklaşık 15 milyon kez tıklandı.

Müzik kariyerinde bir adet solo albümü bulunan Cem Belevi, Kim Ne Derse Desin ile yakaladığı başarının ardından toplamda yirmi bir adet single çıkarmıştır.

Cem Belevi Konser Fiyatları

Türkiye’nin birçok yerinde konserler vermeye devam eden Cem Belevi’nin konser fiyatları ile ilgili detaylı bilgileri menajeri aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Cem Belevi’nin Menajeri Kimdir?

Son yıllarda yaşadığı yükseliş ile pop müziğinde Türkiye’nin en tanınır isimlerinden biri olan Cem Belevi’nin program yoğunluğu, etkinliklere katılımı, konser çıkış fiyatları ile ilgili bilgileri menajeriyle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Cem Belevi’nin menajerine Paradise Production aracılığıyla ulaşarak konser ve etkinliklere katılımıyla ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Cem Belevi Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Cem Belevi İletişim, Cem Belevi İletişim Bilgileri, Cem Belevi Menejer, Cem Belevi Menejeri, Cem Belevi Menejerlik, Cem Belevi Menajer,Cem Belevi Menajeri, Cem Belevi Menajerlik, Cem Belevi Resmi, Cem Belevi Resmi Menejer, Cem Belevi Resmi Menejeri, Cem Belevi Resmi Menejerlik, Cem Belevi Resmi Menajer, Cem Belevi Resmi Menajeri, Cem Belevi Resmi Menajerlik, Cem Belevi Resmi Menajeri Kim, Cem Belevi Resmi Menejeri Kim, Cem Belevi Resmi Site, Cem Belevi Resmi Sitesi, Cem Belevi Telefon, Cem Belevi Telefonu, Cem Belevi Telefon Numarası, Cem Belevi Konser, Cem Belevi Konseri, Cem Belevi Konserleri, Cem Belevi KonserTakvimi,Cem Belevi Konser Fiyatı, Cem Belevi Konser Ücreti, Cem Belevi Konser Bedeli, Cem Belevi Düğün Ücreti, Cem Belevi Düğün Fiyatı,Cem Belevi Düğün Kaşesi, Cem Belevi Düğün Organizasyonu, Cem Belevi Biyografi, Cem Belevi Hayatı, Cem Belevi Klip, Cem Belevi Klipleri, Cem Belevi Şarkıları, Cem Belevi Videoları, Cem Belevi Resimleri, Cem Belevi Fotoğrafları, Cem Belevi Kaşe, Cem Belevi Kaşesi