0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mustafa Ceceli

25 Mart 2024
6 kez görüntülendi

Mustafa Ceceli Menajeri 0532 760 0 868 Mustafa Ceceli İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

 

Mustafa Ceceli Kimdir ?

(d. 2 Kasım 1980, Ankara), Türk şarkıcı, aranjör, albüm yapımcısı.

Mustafa Ceceli’nin müziğe olan ilgisi ailesi tarafından çok küçük yaşlarında fark edildi.

6 yaşında piyano ile tanışan Ceceliye, almış olduğu 2 yıllık piyano eğitimi sonrası öğretmeni konservatuvar eğitimi almasını önerdi.

Mustafa Ceceli Menajeri 0532 760 0 868

8 yaşında TRT’de yayınlanan Köy Doktoru adlı bir dizide 13 bölüm rol aldı. Daha sonra da UNICEF için hazırlanan “Can Suyu” adlı bir filmde oynadı.

Lise yıllarında amatör olarak düzenlemeler yapmaya başladı. Üniversite sınavında Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği bölümünü kazanan Mustafa Ceceli aynı dönemde arkadaşlarının kurmuş olduğu bir grupta klavye çalmaya başladı, bir taraftan da albüm yapmak isteyen sanatçılara demo kayıtlar hazırladı.

Mustafa Ceceli Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

Mustafa Ceceli Biyografi, Mustafa Ceceli kimdir, Mustafa Ceceli menajer, Mustafa Ceceli menajeri, Mustafa Ceceli menajeri kimdir, Mustafa Ceceli menajerlik, Mustafa Ceceli resmi menajer, Mustafa Ceceli resmi menajeri kim, Mustafa Ceceli iletişim telefonu, Mustafa Ceceli sahne fiyatı, Mustafa Ceceli sahne ücreti, Mustafa Ceceli konser fiyatı, Mustafa Ceceli konser ücreti, Mustafa Ceceli konser takvimi, Mustafa Ceceli Yılbaşı konser fiyatı, Mustafa Ceceli kaşesi, Mustafa Ceceli kaşe fiyatı, Mustafa Ceceli iletişim bilgileri, Mustafa Ceceli turne fiyatı, Mustafa Ceceli festival fiyatı, Mustafa Ceceli bayi toplantısı fiyatı, Mustafa Ceceli Belediye festival fiyatı, Mustafa Ceceli telefon, Mustafa Ceceli telefonu, Mustafa Ceceli telefon numarası, Sanatçı fiyatları, Mustafa Ceceli