0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Sanatçı Menajerliği

Sanatsal üretim süreci başlı başına zor ve uzun bir süreçtir. Ortaya çıkan ürünün kalitesi her zaman başarıyı beraberinde getirmez. Sanatçı menajeri bu noktada devreye girer: Sanatçı menajerliği sanatçıya özgü stratejinin belirlenmesi ve uygulanması, sanatçı için yeni fırsatlar yaratılması, sanatçının bilinirliğinin artması, fiyat politikalarının belirlenmesi, Ortaya çıkan ürünün mükemmelleştirilmesi ve doğru kanallar aracılığıyla

sanatseverlerle buluşturulması, hatta bazı durumlarda sanatçıların kişisel yaşamlarının düzene sokulması gibi birçok uğraşı içinde barındıran çok yönlü ve kapsamlı bir iştir. Sanatçı menajeri sanatçının bir nevi yaşam koçudur. Bu bağlamda sanatçı menajerinin sektörle ve sanatla ilgili yeterli donanıma sahip olması beklenir.

Sanatçının başarıya ulaşması için yapım şirketi, dağıtım şirketi, halkla ilişkiler, reklam ve medya ajansları gibi birçok kuruluş birarada çalışır. Sanatçı menajeri bu kuruluşlar arasındaki koordinasyonu eksiksiz şekilde sağlar.

Bemol Menajerlik “sanatçı menajerliği” hizmetiyle kariyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sizin adınıza planlayıp, yönetir; size yalnız üretmek kalır.

Booking

İster Olimpiyat açılışı için canlı bir sahne gösterisi düşünün ister arkadaşlar arasında bir ev partisi planlayın sanatçı temini için profesyonel yardım almanız gerekecektir.

Bemol Menajerlik geniş çalışma ağı sayesinde çalışmak istediğiniz sanatçıyı size en uygun fiyatla temin eder. Sanatçının tüm ihtiyaçlarıyla birebir ilgilenir. Road menajerliğini üstlenir. etkinlik ajandasını takip ederek sanatçının ve ekibinin doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlar. Sanatçının ulaşımı, konaklaması ve özel ihtiyaçları ile yakından ilgilenerek sanatçının performansını etkileyecek her tür dezavantajı ortadan kaldırır.

Etkinliğinizin büyüklüğü ve kapsamı ne olursa olsun son dakika sürprizleriyle karşılaşmak en basit haliyle can sıkabilir. Bu noktada Bemol Menajerlik talep ettiğiniz sanatçının performansını organize eder; taraflar arasındaki anlaşmaları müzakere eder; gösteriler için uygun teknik düzenlemeleri yapar ve talep doğrultusunda konaklama, ulaşım ve promosyon çalışmalarını sizin için planlayarak etkinliğinizi güvence altına alır. Böylelikle kötü sürprizlerle karşılaşmadan etkinliğinizin tadını çıkarırsınız.

Organizasyon
Bemol Menajerlik sizlerin talebi doğrultusunda konser, tiyatro, toplantı, lansman, gala gecesi, bayi toplantısı, panel, açılış töreni, üniversite şenliği, festival, sosyal sorumluluk, kongre, fuar, belediye etkinliği gibi organizasyonları planlar ve uygular. Teknik ekipman, dekor, ulusal/yerel sanatçı temini, sunucu temini, ulaşım, nakliye, konaklama gibi organizasyonun gerçekleştirilmesinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü detayı -organizasyonun sorunsuz işlemesini sağlayacak şekilde- tasarlar ve temin eder.

Belediye Organizasyonları
Bemol Menajerlik Sanat belediyelerin düzenlediği özel gün etkinliklerini, Ramazan Ayı şenliklerini, festivalleri, halk konserlerini A’dan Z’ye planlar ve uygular. Üstlendiği organizasyonlarda edindiği başarı nedeniyle belediyeler tarafından çokça tercih edilir.

Üniversite Şenlikleri
Üniversitelerin bahar şenliklerinde de birbirinden başarılı işlere imza atan Bemol Menajerlik öğrenci birlikleriyle yaptığı çalışmalar sonucunda festivalin öğrencilerin beklentilerine uygun hale gelmesini sağlar. Sanatçı ve sunucu seçiminden teknik konulara, etkinlik takviminin belirlenmesinden sponsor çalışmalarına kadar birçok konuda danışmanlık hizmeti verir.

Konser Organizasyonları
Bemol Menajerlik her tür konser organizasyonunu gerçekleştirebilecek bilgi ve donanıma sahip kadrosu, geniş sanatçı portföyüyle memnuniyet uyandıran konserlere imza atar. Gerçekleştirdiği konser organizasyonlarına sponsor olan kurumların ve kuruluşların doğru kitleye ulaşmalarını sağlayarak marka değerlerinin artmasına yardımcı olur. Bu bağlamda iç/dış mekan farkı gözetmeksizin son teknoloji teknik altyapısı ve geniş organizasyon ağı ile Devlet kurumlarından özel sektöre, belediyelerden üniversitelere tüm kurum ve kuruluşlar için konser hizmeti verir.

Bayi Toplantıları ve Motivasyon Etkinlikleri
Bemol Menajerlik çalışan memnuniyetini gözeten her sektörden şirket için kapsamlı organizasyonlar düzenler. Şirket değerlerini gözeten, çalışanların eğitim/eğlence/motivasyon gibi ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılayan bu organizasyonlar şirketlerin organizasyon komitesiyle Bemol Menajerlik’in ortak çalışmaları sonucunda planlanıp uygulanır. Büyük ya da küçük ölçekli konser etkinliklerinden illüzyon etkinliklerine, Ritim workshop’larından Stand-Up gösterilerine, kişisel gelişim eğitimlerinden, spor-piknik aktivitelerine kadar şirketinizin talep ettiği her tür etkinliği organizasyonunuz için başarıyla gerçekleştirir.

Teknik Kurulum
Teknik planlama ve kurulum sahnedeki performansın izleyiciye doğru şekilde aktarılmasında büyük önem taşır. Teknik donanımın kalitesi ve kurulum yapan personelin deneyimi organizasyonunuzu istenmeyen kazalardan koruyarak katılımcıların gösteriyi sağlıklı bir şekilde izlemelerine olanak sağlar.

Bemol Menajerlik etkinlik yapılacak yerin niteliği, katılımcı sayısı, gerçekleştirilecek performansın içeriği gibi değişkenleri doğru şekilde analiz eder ve organizasyonunuz için en uygun teknik ekipmanı belirleyerek Sahne, ses, ışık, truss, led ekran, fuar standı, jimmy Jib, kamera, jeneratör gibi öğelerin kurulumunu ve demontajını gerçekleştirir