0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
26 Mart 2024
11 kez görüntülendi

Apolas lermi Menajeri 0532 760 0 868 Apolas lermi İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Apolas lermi kimdir ?

Köylü bir ailenin çocuğu olarak Trabzon’da doğdu. Gerçek adı ABDURRAHMAN LERMİ‘dir. İlköğretimi Trabzon’da, liseyi ise İstanbul’da okudu. İşletme Bölümü’nde okudu.

Müziğe lise yıllarında tanıştığı Tuncelili bir arkadaşının etkisiyle bağlama çalarak başladı. Daha sonra klasik gitar, kemençe ve elektro gitar çaldı. Akademik ya da özel olarak müzik eğitimi almadı.

Apolas lermi Menajeri 0532 760 0 868

Lise yıllarında farklı dillerde etnik müzikle ilgilenen birçok amatör müzik grubuyla çalıştı. Çeşitli konser sahnelerinde ve barlarda birlikte çaldığı müzisyenlerden öğrendikleriyle kendisini geliştirdi.

Bu dönemden beri arkadaşlarının taktığı bir lakap olan ‘APOLAS’ adıyla tanınmaktadır. Bu isim, herhangi bir dile ait değildir ve özel bir anlam taşımamaktadır. Sahne adı olarak kendisiyle özdeşleşmiştir.

Apolas lermi Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Apolas Lermi Menajer, Apolas Lermi Menajeri, Apolas Lermi Menajeri Kim, Apolas Lermi menajerlik, Apolas Lermi menajeri kim, Apolas Lermi Menajer Numarası, Apolas Lermi Menajerlik Numarası, Apolas Lermi Resimleri, Apolas Lermi Resmi, Apolas Lermi Resmi Menajer, Apolas Lermi Resmi Menajeri, Apolas Lermi Resmi Menajeri Kim, Apolas Lermi Resmi Menajerlik, Apolas Lermi Resmi Menejer, Apolas Lermi Resmi Menejeri, Apolas Lermi Resmi Menejeri Kim, Apolas Lermi Resmi Menajerlik Numarası, Apolas Lermi Resmi Site, Apolas Lermi Resmi Sitesi, Apolas Lermi Şarkıları, Apolas Lermi Telefon, Apolas Lermi Telefon Numarası, Apolas Lermi Telefonu, Apolas Lermi Videoları,Apolas Lermi belediye konseri, Apolas Lermi ferstival konseri, Apolas Lermi Biyografi, Apolas Lermi Biyografisi, Apolas Lermi Düğün Fiyatı, Apolas Lermi yılbaşı fiyatı, Apolas Lermi yılbaşı programı, Apolas Lermi yılbaşı programı nerede?, yılbaşında Apolas Lermi nerede çıkıyor?, yılbaşında Apolas Lermi nerede sahne alıyor?, Apolas Lermi yılbaşı 2022, Apolas Lermi yılbaşı 2023, Apolas Lermi yılbaşı konseri nerede, Apolas Lermi Düğün Kaşesi, Apolas Lermi Düğün Organizasyonu, Apolas Lermi Düğün Ücreti, Apolas Lermi Fotoğrafları, Apolas Lermi Hayatı, Apolas Lermi iletişim, Apolas Lermi iletişim bilgileri, Apolas Lermi Kaşe, Apolas Lermi Kaşesi, Apolas Lermi Klip, Apolas Lermi Klipleri, Apolas Lermi konser, Apolas Lermi Konser Bedeli, Apolas Lermi konser fiyatı, Apolas Lermi Konser Ücreti, Apolas Lermi Konseri, Apolas Lermi Konserleri, Apolas Lermi Konser Takvimi

ETİKETLER
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,