0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
21 Mart 2024
12 kez görüntülendi

Aynur Aydın Menajeri 0532 760 0 868 Aynur Aydın İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Aynur Aydın Kimdir?

Aynur Aydın, 15 Aralık 1985’te Münih, Batı Almanya’da doğdu. 1970 yılında dedesinin göç etmesinin ardından üç kuşak Münih’te yaşayan bir Türk ailesinin kızı olarak büyüdü. Küçük yaşlarda şarkı söylemeye başladı ve ilk tecrübelerini çocuk ve gençlik tiyatro sahnelerinde edindi. Münih’teki Westend Opera Musical School’u bitirdi.

1999 yılında Sürpriz grubuna katılmasıyla profesyonelliğe ilk adımını attı. Grup, Sürpriz adlı ilk albümlerini 2000 yılında İstanbul’da kaydetti. Bu sayede, uluslararası sahnelere de çıkmaya başladılar. Aydın, Sürpriz’in dağılmasının ardından Tagtraeumer grubuna katıldı.

İlerleyen yıllarda solo kariyere yönelen Aydın, İsveç’te şarkı yazarı Tony Nilsson ile tanıştı ve 2009 yılında ilk albümünün hazırlıklarına başladı. Albümü için iki yıllık bir çalışma gerçekleştirdi. Aydın, ilk aşamada 13 İngilizce şarkı hazırladı. Daha sonra bu şarkılar, Türkçe versiyonları ile 12 Çeşit La La – 12 Ways to La La albümünde birleştirildi. İlk klip şarkısını “Yenildim Daima” ve aynı şarkının İngilizce versiyonu olan “DNA” ya çekti. İkinci klibini “Measure Up” isimli şarkının Türkçe versiyonu “Yanı Başıma” için çekti.

Daha sonra Erdem Kınay’ın projesinde yer alıp “İşporta” isimli şarkıyı söyledi ve 2012 Haziran ayında bu şarkıya Şenol Korkmaz yönetmenliğinde Belçika’da klip çekti.

İşporta şarkısı 2012 yılının Haziran ayında Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar arasına girdi. 2013 yılında ilk single çalışması “Life Goes On”u dijital ortamda yayımladı Aynı yıl Erdem Kınay’ın 2.proje albümü “Proje 2″de “Sınır” isimli şarkıyı seslendirdi. 2015 çıkışlı “Günah Sevap” single parçası 1 numara oldu.

Nisan 2016’da ikinci stüdyo albümü Emanet Beden’i her ikisi de Türkiye’de üç numaraya yükselen “Günah Sevap” ve “Bi Dakika” eşliğinde piyasaya sürdü. Aralık 2017’de Turaç Berkay Özer ile “Bana Aşk Ver” single parçasını yayınladı.

Aynur Aydın Menajeri 0532 760 0 868

Aynur Aydın’ın Menajeri Kimdir?

Aynur Aydın yoğun bir şekilde Türkiye ve Avrupa’da ki programlarına devam ederken, programı ve müsaitlik durumuyla ilgili detaylı bilgileri menajeri aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Sanatçının yer almasını istediğiniz program, etkinlik veya konser gibi konularda menajerine Bemol Menajerlik ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Aynur Aydın Biyografi, Aynur Aydın kimdir, Aynur Aydın menajer, Aynur Aydın menajeri, Aynur Aydın menajeri kim, Aynur Aydın resmi menajeri kim, Aynur Aydın menajeri iletişim, Aynur Aydın menajerlik, Aynur Aydın sahne fiyatı, Aynur Aydın sahne ücreti, Aynur Aydın konser fiyatı, Aynur Aydın konser ücreti, Aynur Aydın Belediye festival fiyatı, Aynur Aydın konser takvimi, Aynur Aydın nerede sahne alıyor, Aynur Aydın Yılbaşı konser fiyatı, Aynur Aydın kaşesi, Aynur Aydın kaşe fiyatı, Aynur Aydın telefon, Aynur Aydın telefonu, Aynur Aydın telefon numarası, Aynur Aydın klipleri, Aynur Aydın şarkıları, Sanatçı fiyatları, Aynur Aydın