0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
29 Mart 2024
13 kez görüntülendi

Köfn Menajeri 0532 760 0 868 Köfn İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Köfn Kimdir ?

Elektro- pop dünyasının yeni grubu Köfn son çıkardığı single da en çok dinlenenler arasına girmeyi başardı. Köfn kimdir, kimlerden oluşur ve Köfn ne demek soruları sevenleri tarafından araştırılıyor. Peki, Köfn kimdir? Köfn kimlerden oluşur? Köfn ne demek?

Köfn, kendi şarkıları ve coverları olan elektronik müzik grubudur. Köfn kimdir, Köfn grubu kimlerden oluşur ve Köfn ne demek sorularını merak eden dinleyiciler Köfn grubunu araştırıyor. Köfn kimdir? Köfn grubu kimlerden oluşur? Köfn ne demek? Detaylar haberimizdedir…

Köfn Menajeri 0532 760 0 868

KÖFN GRUBU KİMLERDEN OLUŞUR?
Köfn grubu kimlerden oluştuğu merak ediliyor. Grubun gitar, vokal ve şarkı yazarı Salman Tin’dir. Live performer, prodüktör ve aranjör Bilge Kağan Etil (BKE)’dir.

SALMAN TİN KİMDİR?
Salman Tin 30 Haziran 1992 yılında Adana’da doğdu. Gençlik yıllarını Adana’da geçiren Salman Tin, Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2017 yılında Bilge Kağan Etil ile tanışmış ve ardından ikili çalışmalarını birlikte yürütmeye başlamışlardır. 2018 yılında “KÖFN” gurubunu kurmuşlardır.

BİLGE KAĞAN ETİL KİMDİR?
Bilge Kağan Etil 1989 yılında Konya’da doğmuştur. Eğitim yıllarına müzik okumaya karar vererek Doğan Sarıcı ile Müzik Teorisi ve piyano çalışmalarından sonra Konya Selçuk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde devam etmiştir. Bu yıllarda profesyonel davulcu olarak farklı sahne çalışmalarında yer aldı. Serkan Özyılmaz ile caz piyano, Dave Allen ile caz teori dersleriyle bir yandan piyano ve müzik pratiğini geliştirdi. Ardından istediğinin bu olmadığına karar vererek 4. sınıfta okuduğu müzik öğretmenliğini bıraktıktan bir sene sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Müzik Teknolojileri bölümüne 2012 senesinde girdi.

Uzun zaman boyunca elektronik müzik üzerine yaptığı çalışmalardan sonra 2017 yılında şarkı ve söz yazarı Salman Tin ile tanışmış ve ikili çalışmalarını yürütmeye başlamışlardır. 2018 yılında “KÖFN” grubunu kurmuşlardır. Bilge Kağan grupta live performer, prodüktör ve aranjör görevlerini üstlenmektedir.

KÖFN NE DEMEK?
Köfn kelimesinin anlamı nedir merak ediliyor. Köfün, Türkçe bir kelime olup “bir sepet” anlamına geliyor.

Köfn Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

Köfn menajeri, Köfn web sitesi, Köfn iletişim, Köfn konser fiyatı, Köfn menajerlik, Köfn konser kaşesi, Köfn konser organizasyon, Köfn menajerlik firması, Köfn sahne fiyatı, Köfn imza günü ücreti, Köfn sahne menajeri, Köfn menajeri kim, Köfn yılbaşı konser fiyatı, Köfn mail adresi, Köfn menajer iletişim, Köfn konser ücreti, Köfn belediye konser fiyatı, Köfn festival konser fiyatı, Köfn menajerlik şirketi, Köfn telefon numarası, Köfn menajer, Köfn gala konser fiyatı, Köfn online konser fiyatı, Köfn otel konser fiyatı, Köfn online söyleşi, Köfn düğün sahne fiyatı, Köfn düğün sahne ücreti, Köfn yetkili menajeri, Köfn belediye festival ücreti,