0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
04 Nisan 2024
18 kez görüntülendi

Yonca Lodi Menajeri 0532 760 0 868 Yonca Lodi İletişim Telefonu

 

Yonca Lodi Kimdir
Yonca Lodi, 1974 yılında İstanbul’da doğdu. Çocukluğunun büyük bölümünü Beşiktaş’ta geçiren sanatçı, ilk ve or. Lise yıllarında müzik ile uğraşmaya başladı. Okul orkestrasıyla çeşitli yarışma ve konserlere katıldı. Lise 2. sınıftayken müzik eğitimi almaya karar verdi ve Çağdaş Müzik Merkezi’nde eğitim almaya başladı.

İki yıl boyunca da İstanbul Devlet ve Opera Balesi solistlerinden Mine Mater ve Timur Selçuk‘tan şan, solfej ve armoni dersleri aldı.1992 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümü’ne dereceyle girdi.

Yonca Lodi İletişim 0532 760 0 868

Bu bölümde Yekta Kara, Selçuk Uraz gibi isimlerden ders alma şansı yakaladı. 1993 yılında kenidisi gibi konservatuvar öğrencileri olan arkadaşlarıyla birlikte profesyonel müzik hayatına başladı.

Bir yandan da çeşitli reklam cıngılları ve farklı albümlerde vokal kayıtları yaptı. Festivallerde ve yarışmalara katılan sanatçı, çeşitli gruplarda caz ve pop ağırlık repartuvarlar seslendirdi. 1996 yılında “Asansör” adlı filmde, başrol oyuncularından Mustafa Uğurlu ile “Budur Abi” adlı parçayı seslendirdi.1999 yılında kendi adını taşıyan ilk albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.

Yavuz Bingöl‘ün “Üşüdüm Biraz” albümünde birlikte seslendirdikleri “Aşar Gidersin” adlı türkü ile farklı türlerdeki başarısını gösterdi.2001 yılında “Aşkta ve Ayrılıkta” isimli albümünü piyasaya çıkardı. Albümde “Anlatma” ve “Büklüm Büklüm” gibi parçalar kısa sürede listebaşı oldu. Aynı albümde Sezen Aksu, Aysel Gürel ve Fuat Güner gibi isimlerle çalışma fırsatı bulmuştu. Albümde ayrıca Yunan sanatçı George Alkeos‘a ait olan “Anlatma” adlı parçayı da seslendirdi.2007 yılına gelindiğinde sanatçının “Yolumu Bulurum” adını taşıyan albümü TMC etiketiyle müzikseverlerle buluştu. Yonca Lodi, bu albümde Melih Kibar ile birlikte çalıştı.

Yonca Lodi Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Yonca Lodi İletişim, Yonca Lodi İletişim Bilgileri, Yonca Lodi Menejer, Yonca Lodi Menejeri, Yonca Lodi Menejerlik, Yonca Lodi Menajer,Yonca Lodi Menajeri, Yonca Lodi Menajerlik, Yonca Lodi Resmi, Yonca Lodi Resmi Menejer, Yonca Lodi Resmi Menejeri, Yonca Lodi Resmi Menejerlik, Yonca Lodi Resmi Menajer, Yonca Lodi Resmi Menajeri, Yonca Lodi Resmi Menajerlik, Yonca Lodi Resmi Menajeri Kim, Yonca Lodi Resmi Menejeri Kim, Yonca Lodi Resmi Site, Yonca Lodi Resmi Sitesi, Yonca Lodi Telefon, Yonca Lodi Telefonu, Yonca Lodi Telefon Numarası, Yonca Lodi Konser, Yonca Lodi Konseri, Yonca Lodi Konserleri, Yonca Lodi KonserTakvimi,Yonca Lodi Konser Fiyatı, Yonca Lodi Konser Ücreti, Yonca Lodi Konser Bedeli, Yonca Lodi Düğün Ücreti, Yonca Lodi Düğün Fiyatı,Yonca Lodi Düğün Kaşesi, Yonca Lodi Düğün Organizasyonu, Yonca Lodi Biyografi, Yonca Lodi Hayatı, Yonca Lodi Klip, Yonca Lodi Klipleri, Yonca Lodi Şarkıları, Yonca Lodi Videoları, Yonca Lodi Resimleri, Yonca Lodi Fotoğrafları, Yonca Lodi Kaşe, Yonca Lodi Kaşesi