0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
29 Mart 2024
12 kez görüntülendi

Tan Taşçı Menajeri 0532 760 0 868 Tan Taşçı İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Tan Taşçı Kimdir ?

30 Ekim 1981, Hannover, Hildesheim doğumlu, Türk şarkıcı-şarkı yazarı.

Almanya’da, Selma ve Yusuf Taşçı’nın küçük oğlu olarak dünyaya gelen Tan, ilkokula Ankara’da, Arı Koleji’nde başladı. Lise eğitimini ise Rauf Denktaş Lisesi’nde tamamladıktan sonra polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yarı Zamanlı Korosuna katıldı. Bunun yanında şan dersleri de aldı.

Daha sonra, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Şan bölümüne girdi. Aynı zamanda halk müziği, sanat müziği gibi çeşitli korolarda ve devlet operasında görev aldı. Sahne dersleri de alan Tan, “Mürüvvetsiz Mürüvvet” adlı Türk filminde de rol aldı.

Tan Taşçı Menajeri 0532 760 0 868

Öğrencilik yıllarında da birçok gece kulübünde ve organizasyonlarda sahne alan Tan, 13 Mayıs 2005’te tümü kendi bestelerinden oluşan “Rica Ederim” adlı ilk albümünü çıkardı ve bu albümdeki slow parçalarla adını duyurdu.

İki yıl süren ilk albüm promosyonunun ardından, Tan 2. albümü “Sözümü Tutamadım” Erol Köse imzasıyla sevenlerinin beğenisine sundu. Kendi şarkılarının yanında bir de Sezen Aksu ve unutulmaz besteci söz yazarı Onno Tunç eseri “Geçer”e de albümünde yer verdi.

24 Mayıs 2008 tarihinde “Yıldızlar Da Kayar” isimli sözü ve müziği Ferdi Tayfur’a ait olan şarkıyı yeniden yorumladı. 1 Haziran 2009’da ise “İşaret” adlı 4. albümünü çıkardı ve bu albümde de yine Ferdi Tayfur’a ait olan “Sanma Ki” adlı şarkıyı yorumladı.

Tan Taşçı Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

Tan Taşçı Biyografi, Tan Taşçı Kimdir, Tan Taşçı menajer, Tan Taşçı menajeri, Tan Taşçı menajeri kim, Tan Taşçı menajeri iletişim, Tan Taşçı resmi menajer, Tan Taşçı resmi menajeri, Tan Taşçı resmi menajeri kim, Tan Taşçı menajerlik, Tan Taşçı sahne fiyatı, Tan Taşçı sahne ücreti, Tan Taşçı konser fiyatı, Tan Taşçı konser ücreti, Tan Taşçı festival fiyatı, Tan Taşçı festival ücreti, Tan Taşçı konserleri, Tan Taşçı Yılbaşı konser fiyatı, Tan Taşçı iletişim telefonu, Tan Taşçı konser takvimi, Tan Taşçı telefon, Tan Taşçı telefonu, Tan Taşçı telefon numarası, Tan Taşçı kaşesi, Tan Taşçı kaşe fiyatı, Tan Taşçı