0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
29 Mart 2024
7 kez görüntülendi

Feryal Sepin Menajeri 0532 760 0 868 Feryal Sepin İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Feryal Sepin Kimdir ?

Şarkıcı, yorumcu ve söz yazarı olarak müzik dünyasında kariyerini sürdürmektedir. Müzik severler tarafından özellikle 2019 yılında katıldığı O Ses Türkiye isimli yarışma ile tanınmıştır. Yarışmada Ben İnsan Değil Miyim? adlı şarkıyı söylemiş Gökhan Özoğuz, Murat Boz ve Yıldız Tilbe’yi kendisine döndürmüştür.

Müziğe başlamasının biraz rastlantı sonucu olduğunu belirtmiştir. Geçmiş dönemde çalışırken işten çıkarıldığını, 3 sezondur O Ses Türkiye’den davet aldığını ve katılmaya karar verdiğini belirtmiştir.

Feryal Sepin Menajeri 0532 760 0 868

Yarışma döneminde bir tekli yayınlamaya karar vermiş, ardından DMC Müzik ile yoluna devam etmiştir.

İlerleyen süreçte müzik kariyerine başarılı bir şekilde devam etmiş 2020 yılında Masal isimli şarkı ile büyük beğeni toplamıştır. Masal adlı şarkının söz ve müziği Onur Murat’a, aranjesi ise Catwork tarafından yapılmıştır. Şarkı ünlü ismin ilk tekli çalışmasıdır, youtube üzerinden 1 milyonun üzerinde dinlenme sayısına ulaşmıştır.

Daha sonra Ahdım Olsun isimli şarkıyı 2021 yılında müzik severlerin beğenisine sunmuştur. Ardından Sev Yeter isimli şarkıyı seslendirmiştir.

Feryal Sepin doğma büyüme aslen İzmirlidir.

Ancak başarılı ismin henüz doğum tarihi, kaç yaşında olduğu, boyu ve kilosu gibi diğer merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Bodrum Türkbükü Üzüm Kızı’nda sahne almıştır. İzmir Bornova Zilli Plus, Kıbrıs Elexus otel ve daha pek etkinlik ve mekanda sahne almıştır, almaya da devam etmektedir.

Feryal Sepin Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial