0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tuğba Özerk

27 Mart 2024
10 kez görüntülendi

Tuğba Özerk Menajeri 0532 760 0 868 Tuğba Özerk İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Tuğba Özerk Kimdir ?

4 Haziran 1980 tarihinde, İzmir’de dünyaya geldi. Melih Özakat ve Özel Çakabey okullarında okuyan Özerk, ortaokulu bitirmesinin ardından müzik eğitimi almak üzere konservatuvara katıldı.

Henüz 7 yaşındayken TRT ve İzmir Devlet Konservatuvarları’nda bulunan çocuk korolarında eğitim almaya başlayan Özerk, 11 yaşındayken ünlü sanatçı Sezen Aksu tarafından keşfedildi. 1992 yılında Sezen Aksu’yla beraber ilk geri vokal çalışmasına imza atan Özerk, bir yandan okuluna devam ederken bir yandan da Aksu ile beraber vokal çalışmalarını sürdürüyordu.

Tuğba Özerk Menajeri 0532 760 0 868

Aksu ile beraber 2002 yılında TRT’de yayınlanan bir müzik programına katılan Özerk, burada solo seslendirdiği bir şarkı ve Aksu’ya yaptığı geri vokaller ile büyük bir ün kazandı ve de Büyük Yetenek ünvanını aldı. Eğitim hayatının sona ermesinin ardından İstanbul’a taşınan genç sanatçı, burada aralarında Ege ve Deniz Seki gibi ünlü isimlerin yer aldığı pek çok sanatçıya geri vokal olarak albümlerinde eşlik etti.

Tuğba Özerk Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Tuğba Özerk menajeri, Tuğba Özerk web sitesi, Tuğba Özerk iletişim, Tuğba Özerk konser fiyatı, Tuğba Özerk menajerlik, Tuğba Özerk konser kaşesi, Tuğba Özerk konser organizasyon, Tuğba Özerk menajerlik firması, Tuğba Özerk sahne fiyatı, Tuğba Özerk imza günü ücreti, Tuğba Özerk sahne menajeri, Tuğba Özerk menajeri kim, Tuğba Özerk yılbaşı konser fiyatı, Tuğba Özerk mail adresi, Tuğba Özerk menajer iletişim, Tuğba Özerk konser ücreti, Tuğba Özerk belediye konser fiyatı, Tuğba Özerk festival konser fiyatı, Tuğba Özerk menajerlik şirketi, Tuğba Özerk telefon numarası, Tuğba Özerk menajer, Tuğba Özerk gala konser fiyatı, Tuğba Özerk online konser fiyatı, Tuğba Özerk otel konser fiyatı, Tuğba Özerk online söyleşi, Tuğba Özerk düğün sahne fiyatı, Tuğba Özerk düğün sahne ücreti, Tuğba Özerk yetkili menajeri, Tuğba Özerk belediye festival ücreti