0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
27 Mart 2024
12 kez görüntülendi

Emel Sayın Menajeri 0532 760 0 868 Emel Sayın İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Emel Sayın Kimdir ?

20 kasım 1945 tarihinde Sivas’ın Şarkışla ilçesinde doğmuştur. 1926’da Türkiye’ye gelen muhacir bir aile olan Suat ve Ahmet Sayın’ın 4 kız çocuklarından en büyüğüdür. Şenel, Fatoş ve Hülya adlarında kız kardeşleri vardır.

Anne ve babası Toprak Mahsulleri Ofisinde çalışıyorlardı. Emel Sayın ilkokula anneannesinin yanında, Kayseri Cumhuriyet İlkokulunda başlamıştır. Okuldaki şarkı yarışmalarında hep birinci olur. Ortaokulu ailesinin yanında Konya’da okur. Sonra Üsküdar’a taşındılar.

Emel Sayın Menajeri 0532 760 0 868

13 yaşındayken Arif Sami Toker’den müzik dersleri almaya başladı.

Sonraki yıllarda Münir Nurettin Selçuk’tan da dersler aldı ve yeteneği ile dikkat çekmeye başladı.

Edirne, Uzunköprü Gazi Turhan Bey Ortaokulu ve Çapa Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun oldu.

Lise eğitimini Edirne’de tamamladıktan sonra üç yıl boyunca İstanbul Belediye Konservatuarı’nda, Münir Nurettin Selçuk’un da hocalığını yapmış olan Alis Rosenthal’dan şan dersleri aldı.

Bu arada Hürriyet Haber Ajansı’nın açtığı yarışmada Münir Nurettin Selçuk’a ait klasik bir eser okuyarak ‘Ses Kraliçesi’ seçildi.

Emel Sayın Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Emel Sayın Biyografi, Emel Sayın kimdir, Emel Sayın iletişim bilgileri, Emel Sayın menajer, Emel Sayın menajeri, Emel Sayın menajeri kim, Emel Sayın menajerlik, Emel Sayın menajeri iletişim, Emel Sayın sahne fiyatı, Emel Sayın sahne ücreti, Emel Sayın konser fiyatı, Emel Sayın konser ücreti, Emel Sayın festival fiyatı, Emel Sayın festival ücreti, Emel Sayın konser takvimi, Emel Sayın nerede sahne alıyor, Emel Sayın telefon, Emel Sayın telefonu, Emel Sayın telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Emel sayın kaşesi, Emel Sayın kaşe fiyatı, Emel Sayın