0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
03 Nisan 2024
19 kez görüntülendi

Vedat Alçay Menajeri 0532 760 0 868 Vedat Alçay İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Vedat Alçay Kimdir ?

Rap dünyasının sevilen isimlerindendir. Başarılı isim hakkında hayranları bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Kısaca müzik kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Rap sanatçı, müzisyen, besteci ve şarkıcı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile ilgilenmeye başlamış, bu sebeple eğitimini de yarıda bırakarak memleketinden İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul’da bir dönem garson olarak çalışmış, askere gitmiş, vatani görevi süresince bestelerini kaleme almıştır.

Youtube video sitesi üzerinden yayınlanmış olan ilk şarkısı büyük bir beğeni kazanmıştır. 1 sene içinde 4 single çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur. Youtube video sitesinde yayınlanan şarkıların video klip çalışmaları milyonlarca kez izlenme sayısı elde etmiştir.

Başarılı rap sanatçısı Vedat Alçay aslen doğma büyüme Şanlıurfa Viranşehirlidir. İlerleyen yıllarda müzik kariyeri için İstanbul’a yerleşmiştir. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @vedatalcay ‘ın günümüz itibariyle 166bin civarında takipçisi bulunuyor.

Seslendirdiği İki Gözüm, Bedel Ödedik, Sis, Kan Revan, Anam Babam, Gülüşlerine Hayranım, Leylam, Kahpe Kader, Daye (Anne) isimli şarkıları ile müzik severler tarafından tam not almıştır.

2022 yılında kendi söz ve müziğini üstlendiği Türkçe-Kürtçe karışık Daye (Anne) isimli şarkıda büyük ilgi görmüştür. Kendisine ait youtube video kanalında da klip çalışmalarını paylaşmaktadır. Kanalında ki abone sayısı ise 102 B civarındadır.

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

Vedat Alçay Biyografi, Vedat Akçay kimdir, Vedat Ayçay menajer, Vedat Akçay menajeri, Vedat Alçay menajeri kim, Vedat Alçay menajerlik, Vedat Alçay sahne fiyatı, Vedat Alçay sahne ücreti, Vedat Alçay konser fiyatı, Vedat Alçay konser ücreti, Vedat Alçay festival fiyatı, Vedat Alçay festival ücreti, Vedat Alçay konser takvimi, Vedat Alçay kaşe fiyatı, Vedat Alçay iletişim bilgileri, Vedat Alçay telefon, Vedat Alçay telefonu, Vedat Alçay telefon numarası, Sanatçı fiyatları, Sanatçı fiyatı, Sahne fiyatı, Sahne fiyatları, Vedat Alçay