0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
18 Mart 2024
22 kez görüntülendi

Ahmet Parlak Menajeri 0532 760 0 868 Ahmet Parlak İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Ahmet Parlak Kimdir ?

Doğma büyüme Mersin’li olan Ahmet Parlak sosyal medyada paylaştığı videoların kısa sürede çok fazla izlenmesiyle bir anda popüler bir isim oldu.

8 yaşından beri iş hayatının içinde olduğunu söyleyen Ahmet Parlak Mersin’de Parlak Ocakbaşı isimli bir mekanın işletmeciliğini yapmaktadır. Mersin Çarşı’da işlettiği mekanda arkadaşlarıyla eğlenirken söylediği şarkıların sosyal medyada paylaşılması üzerine kısa sürede ün sahibi olan Ahmet Parlak, Hakan Altun’un Gül Belalıdır isimli şarkısını söyleyerek bir miktar takipçi kitlesi kazanmıştı.

Ahmet Parlak Menajeri 0532 760 0 868

Arkadaşlarıyla fasıl ortamında eğlenirken söylediği Halil Sezai’nin İsyan şarkısını söyleyen ve kendi yorumunu katarak bir anda büyük bir takipçi kitlesi kazandı. Beyaz Show’da Halil Sezai’ye İsyan şarkısını söyleyenler arasında hangisini daha çok beğendiklerini sorduklarında Ahmet Parlak’ın yorumunu beğendiğini söylemişti.

Ahmet Parlak iletişim 0532 760 0 868

Athena Gökhan’ın O Ses Türkiye’de İsyan şarkısı ile katılan bir yarışmacıdan sonra Ahmet Parlak’ın ismini söylemesi üzerine bir sonraki hafta Acun Ilıcalının Ahmet Parlak’a ulaşarak 24 Kasım’da yarışmaya davet etmesiyle bir anda tüm Türkiye’nin gözdesi oldu. Ebru Gündeş ile düet yapan Ahmet Parlak nota bilgisinin olmadığını arkadaş ortamında eğlence amaçlı müzik yaptığını söyledi

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Ahmet Parlak Biyografi, Ahmet Parlak kimdir, Ahmet Parlak menajeri iletişim, Ahmet Parlak menajer, Ahmet Parlak menajeri, Ahmet Parlak menajeri kim, Ahmet Parlak menajerlik, Ahmet Parlak resmi menajeri kim, Ahmet Parlak yetkili menajer, Ahmet Parlak sahne fiyatı, Ahmet Parlak sahne ücreti, Ahmet Parlak konser fiyatı, Ahmet Parlak konser ücreti, Ahmet Parlak festival fiyatı, Ahmet Parlak festival ücreti, Ahmet Parlak düğün fiyatı, Ahmet Parlak düğün ücreti, Ahmet Parlak sahneleri, Ahmet Parlak konserleri, Ahmet Parlak nerede sahne alıyor, Ahmet Parlak iletişim bilgileri, Ahmet Parlak konser takvimi, Ahmet Parlak telefon, Ahmet Parlak telefonu, Ahmet Parlak telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Sanatçı Sahne Fiyatı, Ahmet Parlak kaşesi, Ahmet Parlak kaşe fiyatı, Ahmet Parlak