0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Muazzez Ersoy

27 Mart 2024
7 kez görüntülendi

Muazzez Ersoy Menajeri 0532 760 0 868 Muazzez Ersoy İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Muazzez Ersoy Kimdir ?

Gerçek ismi Hatice Yıldız Levent olan Muazzez Ersoy, 9 Ağustos 1958 tarihinde İstanbul’un Kasımpaşa semtinde dünyaya gelmiştir. Çocukluğu ve gençlik yılları Kasımpaşa’da geçti.

Babası Yaşar Levent, dolmuş şoförüydü. Annesi Fatma Hanım ise Cibali Tekel Tütün Fabrikası’nda çalışırdı. Ortaokulu bitirdikten sonra öğrenimimi müzik dersleri alarak sürdürdü.

Muazzez Ersoy Menajeri 0532 760 0 868

İrfan Özbakır ve Baki Duyarlar gibi değerli hocalardan musiki dersleri aldı. Bir yandan da Beyoğlu’nda tezgahtarlık yaptı.

İlk olarak 1982 yılında İstanbul Pembe Köşk Gazinosu’nda assolist olarak sahneye çıktı. 1985 yılında TRT Ankara Radyosu’nun açmış olduğu sınava katıldı fakat kazanamadı. 1989 yılında TRT Ankara Radyosu Şeflerinden Cahit Ünyaylar ile çalışmaya başladı. T.C. Kültür Bakanlığı Devlet Korosu Solisti olarak üç yıl görev yaptı.

Muazzez Ersoy Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Muazzez Ersoy Biyografi, Muazzez Ersoy kimdir, Muazzez Ersoy menajer, Muazzez Ersoy menajeri, Muazzez Ersoy menajeri kim, Muazzez Ersoy menajeri iletişim, Muazzez Ersoy resmi menajeri kimdir, Muazzez Ersoy sahne fiyatı, Muazzez Ersoy sahne ücreti, Muazzez konser fiyatı, Muazzez Ersoy konser ücreti, Muazzez Ersoy festival fiyatı, Muazzez Ersoy festival ücreti, Muazzez Ersoy konserleri, Muazzez Ersoy klipleri, Muazzez Ersoy şarkıları, Muazzez Ersoy nerede sahne alıyor, Muazzez Ersoy kaşesi, Muazzez Ersoy kaşe fiyatı, Muazzez Ersoy iletişim telefonu, Muazzez Ersoy telefon, Muazzez Ersoy telefonu, Muazzez Ersoy telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, Muazzez Ersoy konser takvimi, Muazzez Ersoy