0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
25 Mart 2024
6 kez görüntülendi

Merve Özbey Menajeri 0532 760 0 868 Merve Özbey İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Merve Özbey kimdir ?

18 Temmuz 1988, İstanbul doğumlu Türk şarkıcıdır. Erdem Kınay ile iş birliğine gittiği “Duman” ve “Helal Ettim” şarkılarıyla Türkiye’de tanınmaya başladı.

Merve Özbey Menajeri 0532 760 0 868

Yaşamı

Merve Özbey, 18 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi, aslen Erzurumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Türk Sanat Müziği eğitimi aldı. Özbey’i ilk keşfeden ise Ebru Gündeş oldu. Şarkıcı Utku’nun sahne aldığı bir kulüpte vokal yapan Özbey’i dinleyen Gündeş birkaç şarkı daha söylemesini rica ettikten sonra “Vokalim olmak ister misin?” diye sordu. Teklifi kabul eden Özbey ardından da Demet Akalın, Bengü, Özcan Deniz, Ferman Toprak, Utku ve Yaşar İpek gibi isimlere vokallik yaptı.

Demet Akalın’ın albüm lansmanında solo performans sergilerken Erdem Kınay’la tanıştı. Kınay, proje albüm yapacağını söyledi ve Özbey’e demo kaydı yaptı.2012 yılında Kınay’ın çıkardığı Proje albümünde “Duman” şarkısına eşlik etti. Şarkı büyük kitlelere ulaşarak, Özbey’in ilk kez duyulmasını sağladı.2013 yılında Kınay’ın ikinci albümü olan Proje 2’de “Helal Ettim” şarkısını seslendirdi. Kınay ile yaptığı şarkılar ses getirince solo albüm yapmaya karar verildi.

Temmuz 2015 tarihinde Özbey’in ilk albümü Yaş Hikayesi piyasaya sürüldü. Albümün çıkış şarkısı da sözleri Deniz Erten, müziği Erdem Kınay’a ait olan “Yaş Hikayesi” oldu. Şarkı Türkiye resmî listesinde iki numaraya kadar yükselmeyi başardı. Albümün ikinci video klibi ise “Topsuz Tüfeksiz” şarkısına çekildi. 2021 yılında uzun bir aradan sonra ‘Yerle Yeksan’ adında bir single çıkarmıştır.

Merve Özbey Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

 

Merve Özbey Biyografi, Merve Özbey kimdir, Merve Özbey menajer, Merve Özbey menajeri, Merve Özbey menajeri kim, Merve Özbey menajerlik, Merve Özbey resmi menajeri kimdir, Merve Özbey menajeri telefonu, Merve Özbey iletişim bilgileri, Merve Özbey sahne fiyatı, Merve Özbey sahne ücreti, Merve Özbey konser fiyatı, Merve Özbey konser ücreti, Merve Özbey festival fiyatı, Merve Özbey festival ücreti, Merve Özbey konser takvimi, Merve Özbey konserleri, Merve Özbey sahneleri, Merve Özbey kaşesi, Merve Özbey kaşe fiyatı, Merve Özbey Yılbaşı konser fiyatı, Merve Özbey Düğün fiyatı, Merve Özbey telefon, Merve Özbey telefonu, Merve Özbey telefon numarası, Merve Özbey