0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Candan Erçetin

22 Mart 2024
16 kez görüntülendi

Candan Erçetin Menajeri 0532 760 0 868 Candan Erçetin İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Candan Erçetin Kimdir?

Sevilen şarkıcı Candan Erçetin 1963 yılında Kırklareli’nde dünyaya gelmiştir. Lise eğitimi için İstanbul’a gelmiştir. Aynı dönem İstanbul Belediye Konservatuvarı’nda şan eğitimi almıştır.

1986 yılında Onlar adlı grubun bir üyesi olarak Eurovision şarkı yarışmasına katılmış ve dokuzunculuk elde etmişlerdir. 1990 ve 1992 Eurovision yarışmalarında da Cihan Okan ve Sinan Erkoç ile birlikte sahne almıştır. 1995’te “Hazırım” ismi ile yayınladığı albüm ile çıkış yakalamıştır. 8 adet albüm çalışması olan başarılı sanatçı Candan Erçetin’in menajerliği için Paradise Production’dan destek alabilirsiniz.

Candan Erçetin için menajerlik, Candan Erçetin irtibat numaraları, Candan Erçetin iletişim bilgileri, Candan Erçetin sahne fiyatı, Candan Erçetin imza günü, Candan Erçetin konser kaşesi gibi bilgilere Bemol Menajerlik’den destek alarak ulaşabilirsiniz.

Candan Erçetin Menajeri 0532 760 0 868

Candan Erçetin, 10 Şubat 1963 tarihinde Kırklareli’nde doğdu. Çocukluğunu ve ilkokul yıllarını Kırklareli’nde geçiren Erçetin girdiği parasız yatılı sınavlarında Galatasaray Lisesi’ni kazandı. Aynı zamanda, 1979 yılında girdiği İstanbul Belediye Konservatuarı’nda Şan eğitimine devam ediyordu.

Galatasaray Lisesi’ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi Klasik Arkeoloji bölümüne girdi. Üniversitenin son yılı olan 1986’da büyük bir tesadüf sonucu Norveç, Oslo’da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda “Klips ve Onlar” grubunun bir üyesi olarak Türkiye’yi temsil etti.

Profesyonel müzik hayatını, 1989 yılında “Siyah & Gümüş” adlı gece kulübünde, Arie Antique ve Chansons söylemeyi şart koşarak tekrar denedi. Bu sırada, menajerlik ve sahne organizasyonu gibi alanlarda çeşitli şirketlerde çalışıyordu.

1994 yılında, mezun olduğu Galatasaray Lisesi’ndeki kadro açığından doğan tesadüfle babasının da mesleği olan müzik öğretmenliğine başladı. Bugün halen aynı lisede müzik öğretmenliği yapmaya devam ediyor. Televizyonculukla tanışması da 1994 yılında sunuculuğunu yaptığı Kanal D’de yayınlanan “Kol Düğmeleri” adlı magazin programıyla oldu. 1995 yılının ekim ayında Numberone TV’de haftada beş gün yayınlanan ve 65 bölümden oluşan “Randevu” adlı sohbet programını sundu.

Aynı yılın Temmuz ayında da ilk solo albümü olan “Hazırım” yayınlanmıştı. İlk albümünde doğup büyüdüğü Trakya’nın ve ailesinin kökeni olan Makedonya’nın ezgileri ağırlıktaydı. Daha sonraki çalışmalarında da bu yörelerin müziğinden ilham almaya devam etti. 1996 yazında Türkiye için bir ilke imza atarak “Sevdim Sevilmedim” adlı remix albümü çıkardı. Türkiye ilk kez tanıştığı remix kavramını sevmiş, şarkının değişik versiyonları ülkenin birçok yerindeki yazlık mekanların en çok çalınanlarından biri olmuştu.

Erçetin, 2014’te Fransa Cumhurbaşkanı François Hollandes tarafından Fransız-Türk ilişkilerine yaptığı katkılar sayesinde Sanat ve Edebiyat Nişanı ile ödüllendirildi

 

Candan Erçetin’in Konser Fiyatları ve Menajeri

 

Candan Erçetin, ilk albümünün yayınlanmasından itibaren Türk müzik piyasasında ki yerini daima korumayı başarmıştır. Konserlerine Türkiye’nin birçok yerinde devam eden sanatçı Avrupa ülkelerinde de sahneye çıkmaya devam etmektedir.

Candan Erçetin’in konser fiyatları yılın çeşitli zamanlarına göre değişiklik göstermektedir. Konser fiyatları, program yoğunluğu ve etkinliklere katılımlarıyla ilgili detaylı bilgileri Bemol Menajerlik ile menajerine ulaşarak

Candan Erçetin Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

 

Candan Erçetin Biyografi, Candan Erçetin kimdir, Candan Erçetin menajer, Candan Erçetin menajeri, Candan Erçetin menajeri kim, Candan Erçetin menajerlik, Candan Erçetin resmi menajer, Candan Erçetin resmi menajeri kim, Candan Erçetin sahne fiyatı, Candan Erçetin sahne ücreti, Candan Erçetin konser fiyatı, Candan Erçetin konser ücreti, Candan Erçetin festival fiyatı, Candan Erçetin festival ücreti, Candan Erçetin konserleri, Candan Erçetin konser takvimi, Candan Erçetin iletişim bilgileri, Candan Erçetin telefon, Candan Erçetin telefonu, Candan Erçetin telefon numarası, Candan Erçetin kaşesi, Candan Erçetin kaşe fiyatı, Sanatçı Fiyatları, Sevgililer günü sanatçı fiyatı, Candan Erçetin klipleri, Candan Erçetin şarkıları, Candan Erçetin nerede sahne alıyor, Candan Erçetin