0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
26 Mart 2024
9 kez görüntülendi

İnci Mercan Menajeri 0532 760 0 868 İnci Mercan İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Sanatçıyla ilgili konser, bayi toplantısı, festival, bahar şenlikleri ve diğer Organizasyonlarınızda sahne alması yönündeki talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İnci Mercan Menajeri 0532 760 0 868

İnci Mercan Kimdir?

Arabesk müzik Sanatçısı. 1979, İstanbul doğumlu. Aslen Malatyalıdır. Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunu olarak mesleğini bir dönem yapmış ve bu süreçte klavye kullanmayı öğrenmiştir. Ayrıca hemşirelik mesleğinde de 10 yıllık bir süre çalışmasına rağmen tercihini müzik alanında yapmıştır.

Antalya‘da Çatı Ocak başı Restoran, Ankara Albatros Restoran ve İstanbul Beyoğlu’nda ünlü eğlence mekanı Jolly Joker gibi birçok mekanda sahne alan İnci Mercan özellikle ilk dönemlerde Youtube üzerinden ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

İnci Mercan Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

 

İnci Mercan Biyografi, İnci Mercan kimdir, İnci Mercan menajeri iletişim, İnci Mercan menajer, İnci Mercan menajeri, İnci Mercan menajeri kim, İnci Mercan menajerlik, İnci Mercan menajeri iletişim, İnci Mercan resmi menajeri kim, İnci Mercan yetkili menajeri kimdir, İnci Mercan sahne fiyatı, İnci Mercan sahne ücreti, İnci Mercan konser fiyatı, İnci Mercan konser ücreti, İnci Mercan festival fiyatı, İnci Mercan festival ücreti, İnci Mercan düğün fiyatı, İnci Mercan düğün ücreti, İnci Mercan sahneleri, İnci Mercan nerede sahne alıyor, İnci Mercan iletişim telefonu, İnci Mercan telefonu, İnci Mercan telefon numarası, Sanatçı Fiyatları, İnci Mercan kaşesi, İnci Mercan kaşe fiyatı, İnci Mercan konser takvimi, İnci Mercan