0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
27 Mart 2024
17 kez görüntülendi

Orhan Ölmez Menajeri 0532 760 0 868 Orhan Ölmez İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Orhan Ölmez Kimdir ?

Şarkıcı, besteci, söz yazarı, aranjör ve sunucu Orhan Ölmez, 1 Mayıs 1978 tarihinde Antalya’nın Manavgat ilçesinde dünyaya gelmiştir. Çocukluğunu babasının memuriyetinden dolayı Anadolu’nun farklı yerlerinde geçiren Ölmez, babasının vefatının ardından annesi ve kardeşi ile birlikte Manisa’nın Turgutlu ilçesine yerleşmiştir.

1995 – 2000 yılları arasında “Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarında eğitim gören Orhan Ölmez, üniversite sonrasında, “TRT İzmir Radyosu, Türk Halk Müziği Korosunda bağlama sanatçısı olarak görev almıştır.

Orhan Ölmez Menajeri 0532 760 0 868

Çeşitli enstrümanları çalma yeteneğine sahip olan Orhan Ölmez, 2003 yılında “Su Misali” adını verdiği ilk albümüyle önemli bir çıkış yapmıştır. Ardından Her Şeyin Farkındayım, Damla Damla, Orhan Ölmez, 2+20 ,Türkü, Adam Ve Kadın ve Sessiz Sessiz gibi birçok albüm çıkarmıştır.

2006 yılında “Kral TV Video Müzik Ödülleri nde “En İyi Fantezi Müzik Erkek Sanatçı” ödülüne layık görülen Ölmez, Cengiz Kurtoğlu başta olmak üzere Nuray Hafiftaş, Özcan Deniz ve Alişan gibi birçok sanatçıya söz ve beste vermiştir.

Yıllar süren müzik yolculuğunun, kendisine sağladığı birikim ve tecrübe sayesinde Orhan Ölmez, albümlerindeki tüm şarkıların düzenlemelerini kendisi yaptı ve daha çok akustik bir sound üzerine eğilerek, şarkıların barındırdığı duygu yoğunluğunu, kendine özgü bir sadelikte yansıtmayı tercih etmektedir.

Orhan Ölmez Menajeri 0532 760 0 868

 

Orhan Ölmez Biyografi, Orhan Ölmez kimdir, Orhan Ölmez iletişim bilgileri, Orhan Ölmez menajer, Orhan Ölmez menajeri, Orhan Ölmez Menajerlik, Orhan Ölmez menajeri kim, Orhan Ölmez resmi menajeri kim, Orhan Ölmez sahne fiyatı, Orhan Ölmez sahne ücreti, Orhan Ölmez konser fiyatı, Orhan Ölmez konser ücreti, Orhan Ölmez festival fiyatı, Orhan Ölmez festival ücreti, Orhan Ölmez düğün fiyatı, Orhan Ölmez düğün ücreti, Orhan Ölmez yılbaşı konser fiyatı, Orhan Ölmez konser takvimi, Orhan Ölmez nerede sahne alıyor, Orhan Ölmez telefon, Orhan Ölmez telefonu, Orhan Ölmez telefon numarası, Orhan Ölmez kaşesi, Orhan Ölmez kaşe fiyatı, Sanatçı Fiyatları,