0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sevgim Yılmaz

03 Nisan 2024
12 kez görüntülendi

Sevgim Yılmaz Menajeri 0532 760 0 868 Sevgim Yılmaz İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Sevgim Yılmaz Kimdir ?

Şöhret basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanan ve bir anda milyonlarca hayrana sahip olan Sevgim Yılmaz “İhtiyacım Var” şarkısıyla patlamıştır. Genç şarkıcı Youtube hesabı üzerinde birçok amatör şarkı paylaşmıştır.

Sevgim Yılmaz Menajeri 0532 760 0 868

Şu sözü dikkat çekmekte “Ben söylersem ağlayabileceğin bir şarkı mutlaka vardır.” diyen şarkıcının kanalında 257 bin abonesi var.

Sevgim Yılmaz, bir müzik yapımcısının dikkatini çektikten sonra “İhtiyacım Var” isimli şarkısını profesyonel ortamda söyleyen Yılmaz’ın bu şarkısı yaklaşık olarak 30 Milyon tıklanmıştır..

Sevgim Yılmaz Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Sevgim Yılmaz Biyografi, Sevgim Yılmaz kimdir, Sevgim Yılmaz menajer, Sevgim Yılmaz menajeri, Sevgim Yılmaz menajeri kimdir, Sevgim Yılmaz sahne ücreti, Sevgim Yılmaz sahne fiyatı, Sevgim Yılmaz konser ücreti, Sevgim Yılmaz konser fiyatı, Sevgim Yılmaz festival ücreti, Sevgim Yılmaz festival fiyatı, Sevgim Yılmaz Düğün fiyatı, Sevgim Yılmaz düğün ücreti, Sevgim Yılmaz yılbaşı konser fiyatı, Sevgim Yılmaz kaşesi, Sevgim Yılmaz iletişim bilgileri, Sevgim Yılmaz şarkıları, Sevgim Yılmaz iletişim, Sevgim Yılmaz telefon, Sevgim Yılmaz telefonu, Sevgim Yılmaz telefon numarası, Sevgim Yılmaz konserleri, Sevgim Yılmaz konser takvimi, Sevgim Yılmaz turne fiyatı, Sevgim Yılmaz konser bütçesi, Sevgim Yılmaz