0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
26 Mart 2024
13 kez görüntülendi

Sevcan Orhan Menajeri 0532 760 0 868 Sevcan Orhan İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Sevcan Orhan Kimdir ?

Türk halk müziğinin yeni kuşak temsilcilerinden biri. Son yıllarda türküleri yorumlamasındaki başarı ile de dikkat çekiyor.

Sevcan Orhan, 16 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Erzincan’ın Çayırlı ilçesinin Yeşilyaka (Şebge) köyündendir. Annesi ve babası da İstanbul’da doğmuştur. Babasının adı Şadan’dır. 12 yaşında iken babasından bağlama çalmayı öğrendi. Sonra da özel bir müzik okulunda bağlama, solfej, nota eğitimi ve repertuar dersleri almaya başladı. Bu sırada ortaokul ve lise öğrenimini tamamladı.

Sevcan Orhan Menajeri 0532 760 0 868

Lise yıllarında Milliyet gazetesinin düzenlediği “Liselerarası Türk Halk Müziği Yarışmasında 3. oldu.

1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümünde okumaya başladı. 2003 yılında “Aşıklık Geleneği İçerisinde Aşık Mahzuni Şerif’in Yeri ve Önemi” adlı bitirme ödevini hazırlayarak “Ses Eğitimi Bölümünden üçüncülük derecesiyle mezun oldu.

Üniversitede müzik eğitimine devam ederken ilk solo çalışması olan “Nenni Bebek” isimli albümünü 2000 yılında yaptı.

2001 yılında yedi yıldır eğitim aldığı “Müzik Okulunda solfej ve bağlama dersleri vermeye başladı. Okul dahilinde çok önemli konser çalışmalarına katıldı.

2006 yılında Sevcan Orhan sırayla TRT İNT, TRT TÜRK ve TRT AVAZ kanallarında 4 yıl süreyle canlı olarak yayınlanan “Tatlı Dile Güler Yüze” adlı müzik programının sunuculuğunu ve solistliğini yaptı.

Sevcan Orhan Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Sevcan Orhan Biyografi, Sevcan Orhan kimdir, Sevcan Orhan menajer, Sevcan Orhan menajeri, Sevcan Orhan menajeri kim, Sevcan Orhan menajerlik, Sevcan Orhan resmi menajer, Sevcan Orhan resmi menajeri kim, Sevcan Orhan yetkili menajeri kimdir, Sevcan Orhan sahne fiyatı, Sevcan Orhan sahne ücreti, Sevcan Orhan konser fiyatı, Sevcan Orhan konser ücreti, Sevcan Orhan konser takvimi, Sevcan Orhan nerede sahne alıyor, Sevcan Orhan klipleri, Sevcan Orhan düğün fiyatı, Sanatçı Fiyatları, Sevcan Orhan kaşesi, Sevcan Orhan kaşe fiyatı, Sevcan Orhan iletişim bilgileri, Sevcan Orhan telefon, Sevcan Orhan telefonu, Sevcan Orhan telefon numarası, Sevcan Orhan