0 532 760 0 868
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ebru Gündeş

24 Mart 2024
15 kez görüntülendi

Ebru Gündeş Menajeri 0532 760 0 868 Ebru Gündeş İletişim Bilgileri için Müşteri Temsilcimizi Arayın

Ebru Gündeş Kimdir ?

24 Temmuz 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Müjgan Kumartaşlıoğludur. Babası Remzi Gündeş, ünlü sanatçı 5 yaşındayken evi terk etmiştir. Ebru Gündeş, ilkokulu Ankara’da Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulunda tamamlamıştır. Daha sonra ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen Ebru Gündeş, maddi sıkıntılar yüzünden eğitimine devam edememiştir.

Güzel sanatçı, bir süre konfeksiyon işçisi olarak çalıştıktan sonra kurulma aşamasında olan, Raks Neşe Müzik’in ortağı Neşe Demirkat tarafından keşfedildi. İlk albümünü hazırlamaya başlamadan önce sahne tecrübesi kazanabilmek için bir süre Emel Sayın’a vokalistlik yaptı. Kısa zaman içinde bu renkli dünyaya alışmayı başardı ve ilk albümünün hazırlıklarına başladı.

Ebru Gündeş Menajeri 0532 760 0 868

Bemol Menajerlik ve Organizasyon Şirketi
Organizasyon İletişim : 0532 760 0 868
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi Üsküdar/İSTANBUL
melike@bemolmenajerlik.com.tr
İnstagram adresi @bemolmenajerlikofficial

 

Ebru Gündeş Biyografi, Ebru Gündeş kimdir, Ebru Gündeş menajer, Ebru Gündeş menajeri, Ebru Gündeş menajeri kimdir, Ebru Gündeş resmi menajeri, Ebru Gündeş düğün ücreti, Ebru Gündeş düğün fiyatı, Ebru Gündeş Sahne ücreti, Ebru Gündeş sahne fiyatı, Ebru Gündeş festival ücreti, Ebru Gündeş festival fiyatı, Ebru Gündeş iletişim, Ebru Gündeş telefon, Ebru Gündeş telefon numarası, Ebru Gündeş şarkıları, Ebru Gündeş klipleri, Ebru Gündeş konser takvimi, Sanatçı fiyatları, Sanatçılara nasıl ulaşabilirim, Ebru Gündeş bayi toplantısı ücreti, Ebru Gündeş bayi toplantısı fiyatı, Ebru Gündeş yılbaşı konser fiyatı, Ebru Gündeş turne fiyatı, Ebru Gündeş Avrupa turnesi, Ebru Gündeş kaşesi, Ebru Gündeş kaşe fiyatı, Ebru Gündeş